Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El vagyok keseredve! 14,5...

El vagyok keseredve! 14,5 hónapos fiam folyamatosan beteg. Bővebben lent!?

Figyelt kérdés

Az utóbbi két hónapban folyton beteg,sokat van megfázva,hörögve köhög,de szinte minden betegségnél.Egy hete vírusos hasmenésebe volt benne,egy napra rá hogy kiment belőle,köhögni kezdett.

Ma vittem dokihoz,mondta h sípol a tüdeje.Írt fel neki egy marék gyógyszer,és Ventolint(ez olyan befúvó az asztmásoknak).Kérdeztem h lehet e asztmás a fiam,de a doki azt mondta h ezt ilyen kicsi korban még nem lehet biztosra mondani.És hogy a köhögés velejárója lehet.


Már nagyon aggódom és félek :( Kisebb korába tehát míg be nem töltötte az 1 évet "csak" 2x volt megfázva,aztán derült égből a villámcsapás csak jöttek sorra a betegségek.Pedig rengeteg vitamint kap,emellett sok gyümölcsöt. :(


2011. dec. 7. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

tavaly télen az én 1 évesem is szinte folyamatosan beteg volt. 2 antibiotikum kúra után gyógyult meg, 3 hónapig tartott. A fogzásra fogták a hosszú betegséget, tény h 8 fogacskája bújt ki akkor, szinte egyszerre.

Ventolint ő is kapott, hörgőtágításra, és azért h megelőzze az asztmát. Nagyon csúnyán köhögött, sípolt a tüdeje, és fulladt.

Idén ősszel, egyszer volt beteg. Amikor elkezdett köhögni, ventolint is kapott, és pár nap alatt meggyógyult.

2011. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:( nagyon aggódom! bár az igaz h most az utóbbi 2 hónapba 4 foga jött ki felül,és még mindig be van duzzadva az ínye.
2011. dec. 7. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj, bár tudom, nem könnyű, nézd a jó oldalát, ha egy gyermek baba korban többször beteg, annál erősebb lesz a szervezete felnőtt korban, kisebb az asztma, egyéb légúti betegségek, allergiák kialakulásának az esélye. Doktor mondta nekem, nem egy és valahol még olvastam is, mert az én lányom is most volt náthás.
2011. dec. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha még fogzik is, kijött négy foga két hónap alatt, akkor meg persze, hogy nem tud annyira megerősödni. Türelem, hamarosan minden jó lesz :)
2011. dec. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Vidd el a gyerekpulmonológiára, nekünk ott írtak Ventolint amikor hörgőgyulladása volt, plusz a köhögés okát is ott tudod meg. Nekünk írtak inhallátor gépet is fel lehet sóoldattal inhalálni és hamarabb kijön a megfázásből. Írittálhatja valami a nyálkahártyáját vagy hörgőjét ezért is köhög de ezt biztosra csak ott tudod meg. Beutaló kell.

2011. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

van inhalátorunk


egy hete voltunk pulmonológián,de még mindig nem tudnak semmit mondani,még zárójelentést sem kaptunk majd 2 hét múlva :S

2011. dec. 7. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!