Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket játszotok 1 évesetekkel?

Miket játszotok 1 évesetekkel?

Figyelt kérdés
Hogyan telik el egy napotok?Milyen fejlesztő játékokat lehet már velük játszani?
2011. dec. 7. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

volt egy kedvenc játékunk a fiammal.Nagyon sokáig játszottuk.

Voltaképpen nem kell más csak egy nagy ágy..Az ágyon voltunk mindketten,és elkezdtük játszani a fantázia világunkat.

Az ágy volt a tutajunk,csónakunk..A padlószőnyeg ami körülvett minket volt a tengervíz...A szőnyegen eldobott plüssállatok voltak a víziállatok..Mi úsztunk a vízen,néha hullámzott a víz,néha kifogtunk egy aranyhalat stb...Sokat nevetgéltünk,és ahogy nagyobb lett egyre több fantáziánk lett..Amikor már beszélni is tudod,akkor már ahogy mondta."eső van,menjünk le a hajóba"(ilyenkor a pléd alá bújtunk..


De volt hogy a pokrócból sátort csináltam,és "túráztunk"..


Ezek a játékok azért jók,mert a gyermek élvezi,és úgy elfárad,hogy el is alszik..

évekig lehet játszani velük így..Már sajnálom,hogy azóta a fiam megnőtt..

2011. dec. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt csak linkelem, hátha még nem olvastad.


Nekem a picim 1 éves, ő szeret rakosgatni pakolgatni kicsit a nagyba, kanalat a bögrébe (műanyag) és ilyesmi. Szöszmötölős fajta gyerek :)

2011. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Ennek nagyon örülök,amit linkeltél.Nagyon jó dolgok vannak benne,még nem olvastam ilyesmiket.

Amint lesz este egy kis időm,alaposan átböngészem:)

Köszönöm szépen

És persze az első válaszolónak is köszönöm

2011. dec. 9. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm a linket!
2011. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2.

Megvan az egész könyv is, ha írtok privit, szívesen átküldöm.

2011. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!