Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le fog magától szokni róla?

Le fog magától szokni róla?

Figyelt kérdés
6 hónapos kislányom felfedezte a fülét és állandóan azt piszkálja, húzogatja, de már olyan szinten, hogy iszonyatosan bepirosodik neki. Gondolom nem csinálná, ha fájna neki, de azért remélem leszokik majd róla.
2011. dec. 8. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a fülét bizergája lehet fogzás jele! oda nyilal ki és viszket neki
2011. dec. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg jön alul két foga, de ezt nem tudtam. Köszönöm! :)
2011. dec. 8. 08:20
 3/5 anonim ***** válasza:
szivesen
2011. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire tekinthető hasznosnak a válaszom, hisz az enyém fiú, és sokkal nagyobb is volt, mikor rákezdett.

2,5-3,5 éves koráig csinálta, folyton ott volt a keze a fülén, tapogatta, piszkálta, nyúzta mindenhol.

Akkoriban nem vágtuk a haját, mert nem volt gépünk, és Angliába költöztünk, ahol nagyon drága a fodrász, így leért a füle közepéig. Miután lenyírtuk, szinte azonnal abbamaradt a fülpiszkálás.

Nem lehet, hogy a Te kislányodnak is rálóg a pici haja?

2011. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hááát... A pici lányom rám ütött és olyan ritka szép haja van, mint nekem... szóval nem hiszem, hogy az a pár szál zavarná :)))))
2011. dec. 8. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!