Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babatok mikor tudta magatol...

Babatok mikor tudta magatol fogni a cumisuveget? Es mikor tudta a cumit magatol a szajaba tenni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A cumisüveget 8 és fél hónaposan megfogta egy pár hétre, de azóta abbahagyta és ki kell szolgálni, pedig már 13 hónapos.

A cumit már 5-5 és fél hónapos visszarakta a szájába egyedül és ezt azóta profin csinálja is.

2011. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hogy mikor tudták volna, mert egyik gyerekemnek sem adtam a kezébe cumisüveget, hogy abból igyon egyedül, nem is értem, minek??

Itt van anya, hogy itassa, később pedig a pohár!

2011. dec. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
:D Épp aktuális a kérdés :D 5 hónapos és kb. két hete ezzel szórakozik: kiveszi a cumit a szájából, forgatja, nézegeti. Megpróbálja visszatenni. (nem mindig sikerül, kb. 10-ből 1-szer:))), mert van fogója a cuminak, ami hajlik és ezt még nem tudja belőni, mi-hogy-merre.:)
2011. dec. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kislányom 6 hónapos és pár hete kísérletezik azzal, h visszabűvészkedje a cumit a szájába. Már egész ügyesen megy neki, bár sokszor a másik felét kapja be, vagy 90 fokkal elfordatva veszi be :)

A cumisüveget még nem fogja egyedül.

2011. dec. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszer 7 hónapos kora után mikor vittem neki az esti tápszert kivette a kezemből, és a szájába tette. Aztán volt egy kis szünet, amíg nem csinálta, de kb. 8 hónapos korától már magának fogta. Nem cumizott, úgyhogy azt nem tudom.
2011. dec. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 2. válaszoló. Azért, hogy önállósodjon. Nem kell feltétlenül mindig kiszolgálni, ha valamit már egyedül is meg tud csinálni. Persze egyedül nem szabad hagyni, figyelni kell, nehogy félrenyeljen közbe, vagy bármi, de semmi baja nem lesz attól, hogy magának fogja az üveget!
2011. dec. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8 hónaposan
2011. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

jah és a cumit 6 hónaposan már profin betette magának :D


előző

2011. dec. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor nálunk nagyon korán elkezdte ezt a kislányom. 3 hónapos és a cumit simán kiveszi a szájából, nézegeti. Persze visszatenni nem mindig sikerül, de már párszor az is ment. Kétszer már az is előfordult, hogy a cumisüveget megtartotta. Fel is vettük videóra mert nem akartunk hinni a szemünknek.
2011. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6 hónaposan már fogta önnállóan a cumisüveget,a cumit csak kb 8-9 hónaposan tudta visszatenni magának!
2011. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!