Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiamat hogyan...

9 hónapos kisfiamat hogyan szoktassam a kiságyába?

Figyelt kérdés
Egyenesen gyűlöl a kisfiam a kiságyban lenni.Ha beleteszem 2 perc és ordit meg rángatja az ágyát.Elaludni is napközben ugy alstik,hogy a nagyágyon simizem a kis fejét.Este pedig elalszik a nagyágyon és becsempésszük az ő ágyába,de akkor éjjel 2 körül orditva hisztizik az ágyban.Segitsetek!!!
2010. nov. 30. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

a kérdésből ítélve azt szűrtem le hogy a kis lurko

sose aludt a kiságyában hanem veletek?:.

te vagy az anyukája te tudod mivel lehetne megnyugtatni és az ágyába szokatni lehet fél egyedül veletek van 1 szobában?..

talán rakd körbe játékokkal plüssökkel..nem tudom

leírhatnád konkrétabban a dolgot ..

hátha tudok segíteni

2010. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nigra ***** válasza:
eleve nem kellett volna nagyágyba szoktatni. de millioszor mondtam már hogy ezek a modern nevelési irányzatok nem érnek semmit. :) tedd be a kiságyba. kiesni nem tud, baja nem lesz és max negyed óra és aludni fog, de legalább is megnyugszik. és tedd fel a kérdést hogy ki nevel kit
2010. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!