Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Csill79 kérdése:

Van itt olyan anyuka akinek teljes mértékben megromlott a házassága kapcsolata a baba születése óta?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kislányom.
2011. dec. 8. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az első után már majdnem elváltunk külön költöztünk de sikerült helyrehozni, azóta is nagy a boldogság és már megvan a kistesó is. Egyébként szerintem a házasság próbája a gyerek. Ha meg akarod menteni a kapcsolatot, ahhoz két ember kell, nyitottnak kell lenni a kompromisszumokra, és el kell tudni ismerni a hibáidat, akkor lehet még remény.
2011. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat,én is úgy gondolom,hogy a gyerek vállalás nagy próbatétel,hát mi elbuktunk:(

számomra már nincs mit helyrehozni.Nem is akarom helyrehozni,mert mint apa egy nagy NULLA.

2011. dec. 8. 22:41
 3/15 anonim ***** válasza:

13 hónapos gyerek.

Mi is sz.rban vagyunk. Valszeg már nem húzzuk sokáig. Bár nálunk nemcsak a gyerek miatt van ez, de a születése után kezdődött igazán.

Én már nem küzdök, mert úgy érzem, rosszul járunk (gyerek, én) ha együtt maradunk.

A lakás az enyém, baj nem lesz, max nem tudok annyi mindent megadni a gyereknek, mintha két szülő lenne. (ez sem izgat, mert nem egy gyereknek vásárlós típus. magának megveszi a sörikét, cigit, ilyen benzinárak mellett autózik. a gyerek meg nem kapott semmit mikulásra. még jó, hogy anyukám bevásárolt a picinek. másnap meg elrohantam a teszkóba játékot venni neki mikulásra, mert lelkiismeretfirdalásom volt. nem hatotta meg, nem fizette ki a felét)

így jártam:-(

2011. dec. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekünk 4 hónapos a kisfiunk de már elegem van a "párom"-ból. Már csak idő kérdése, hogy elküldjem...

Egyébként 5 és fél éve vagyunk 1ütt.

6. már nem lesz!

2011. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A lányom kb. annyi idős volt, mint most a tiéd, amikor majdnem elváltunk. Már ovis volt, mire rendeződtek a dolgok, de azóta minden oké, kistesó is lett :)

Fel a fejjel! Dolgozni kell rajta. Sokat beszélgetni...

2011. dec. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, most olvastam a kommentedet :(
2011. dec. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát nem lett jobb az biztos...

Nem is tudok kellőképpen odafigyelni rá, nagyon kevés az együtt töltött idő, még kevesebb a magamra szánt idő. Sokszor vagyok ingerült és ezt nem jól viseli. Azért még nem állunk nagyon rosszul, de nehezebb lett az élet.

5 hónapos kislány anyukája

2011. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt hullámvölgyünk, ami akkor tetőzött, mikor kiderült, hogy egy kellemetlen, ám szerencsés esetben kamaszkorra kinőhető betegségben szenved a kisfiunk, és a férjem tehetetlennek érezte magát, hogy nem tudunk a gyereken segíteni. Aztán a szüleink sem könnyítették meg a helyzetünk, szerintem az ő anyja, szerinte az enyém, de végül mindenkivel megbeszéltünk mindent, ahogy egymással is. 14 éve voltunk már együtt, mikor megszületett a gyerek.

DE! Ha, mint apa bukott volna meg, egy percig sem gondolkodnék, hogy vele maradjak! Én azt vallom, látva egy közeli szerettem szar házasságát, ami 35 éve tart és kimeríti a családon belüli erőszak lelkiterror részét, hogy még egyedül is jobb, mint egy szemét pasassal, aki a gyerekünket is nagy ívben leszarja. Pláne, ha csak annyi változik, hogy ezután csak kettőtökre mosol és főzöl, nem hármótokra!

2011. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2011. dec. 9. 22:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen!14 hónapos a kislányunk,már a terhesség alatt is teljesen kifordult magából,de igazán most mutatta ki a foga fehérét.Mióta csak a gyedet kapom,nem ad egy fillért sem.Szintén cigi,kávé,autókázás.Addig,míg jól kerestem,közös volt a pénz.Eszébe nem jut,hogy a gyereknek van e mit enni,van e cipője,ruhája....Bezzeg hordja a nyakamra az előző házasságából született fiát.Asszem repülni fog,mint a győzelmi zászló.Lakás az enyém,ő semmit nem hozott ide,meg közösen sem jutottunk előrébb,inkább csak kihasznált.Egy jó dolog származik tőle:a gyerekem!
2011. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!