Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan közületek...

Van itt olyan közületek akinek még nagyon friss volt a kapcsolata a párjával, és becsúszott a baba?

Figyelt kérdés
mi lett?megtartottátok?együtt maradtatok a párotokkal?mióta voltatok együtt mikor teherbe estél?köszönöm a válaszkat előre is.
2011. szept. 9. 20:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, mennyire számít frissnek - a kislányunk pontosan az egy éves évfordulónkon fogant. :)

Együtt vagyunk, szeretjük egymást, a nehézségek ellenére is vállaltuk a picit - 6 hét múlva érkezik a csöppség. :)

2011. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

hivatalosan x év nov- ota jártunk köv. év május1 költöztünk albiba és jun már nem jött meg.halálra rémültem hogy mi legyen. megtartottuk

a 4.5éves poronty most épp mesét néz apa most jött meg a tesó meg kirúgja az oldalam 8.hóban vagyok.

van egy kertes házunk hitelünk és a bazinagy hullámvölgyekben is tudjuk hogy MI együtt akarunk lenni.

esküvő nem volt.

2011. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtök válaszát,és gratulálok nektek:)várok még válaszokat.
2011. szept. 9. 21:05
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
nekem még nem, bár nem is friss a kapcsolatunk, dec.ben lesz 3 év. Talán nálatok lesz baba? :)
2011. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Tágabb ismeretségi körömben volt. Egyetemisták, becsúszott a baba, összeházasodtak, de a baba nem maradt meg :( de együtt maradtak és a lány most a másodikat várja és boldogok :)
2011. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Hát mi 2011 febr-4 én jöttünk össze és márc- ba teherbe estem dec 23-ra várjuk ababát és nagyon boldogok mi 1 mást kerestük pedig a párom 25 én meg 30 vagyok:-)))
2011. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Rólad van szó, Te kerültél ilyen helyzetbe? Ha igen, tartsd meg légyszi... Majd írok privátban bővebben is, de csak akkor, ha írtad, hogy Rólad van-e szó.
2011. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
mi július közepén jöttünk össze,és augusztus közepén teherbe estem.tehát 1 hónap után.imádjuk egymást,és megtartjuk.
2011. szept. 9. 21:19
 9/24 A kérdező kommentje:
várom a privit utolsó,ott én is mesélek bővebben.:)
2011. szept. 9. 21:19
 10/24 anonim ***** válasza:
66%
Mi júniusban jöttünk össze, már az első szeretkezésünk után viccesen neveket keresgéltünk a leendő gyermekünknek, megbeszéltük, hogy nem védekezünk, és augusztusban már várandós voltam :-) Tehát cirka két hónap. És most 4,5 hónapos a kislányunk és még együtt vagyunk, nagyon boldogan.
2011. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!