Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora téli overallt vegyek?

Mekkora téli overallt vegyek?

Figyelt kérdés
Most született 2,5 kg. Olyat szeretnék venni ami még kb. márciusig jó lesz.
2011. dec. 9. 06:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 1,70 kg-mal született - 50-essel kezdtünk novemberben és 68-as lett belőle márciusra.Ha túl nagyot veszel, azzal a baj, hogy nem öleli körül a babát... Ja,és ha elfogadsz egy javaslatot:ne overállt, hanem bundazsákot vegyél, praktikusabb, nem kell a kis lábát húzgálni. Tipikusan már olyanok,hogy a hordozóba is bekötheted vele.
2011. dec. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld hozzá a boltban mert eltéröek a számozások.

amire figyelj újszülöttnél, hogy térdig lehúzható cipzár legyen, mert másikfajtába nem tudod majd bele tuszkolni.


amúgy 4 kilóval született szeptemberi lányomnak mi 56-t vettünk ami óriási volt rá.

2011. dec. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem is bundazsákot vegyél, abban nem számít mekkora a baba hossza

hány cm a kicsi? ha 50 cm alatt, vagy kevéssel a fölött van, akkor 50eset vennék, jó lesz még tavaszig

2011. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek és kicsi babának sokkal praktikusabb a bundazsák (aminek nincs lába), mint az overall.
2011. dec. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Babád jelenlegi súlyához számíts rá +10cmet
2011. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hosszához (előző)
2011. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem januári lánykám 3,4 kg-val született, mi 60-asat vettünk, ami ráadásul cipzárra átalakítható volt, egyben bundazsák és overall. :) kb. márciusig volt jó rá, ő 52 centivel született. :)

semmiképp nem vennék 50-eset, hacsak nem nagyon kicsi a baba. születés után nagyon gyorsan tudnak nőni. :)))

60-asat javaslom, az nem baj, ha pár centi van benne és nőhet egy kicsit, viszont 68 szerintem is nagyon nagy lenne, az már tényleg nem jó, mert "bemegy a hideg." :)

2011. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor bundazsákot keresek :)
2011. dec. 9. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!