Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7,5 kg. Eddig Liberot...

Kisfiam 7,5 kg. Eddig Liberot használtunk, de szinte minden éjjel kifolyik a pisi belőle. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget!
2009. dec. 7. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is 7,5kg és Pamperst használok a 4-9kg-ig nagyon jó, még soha nem volt baleset.
2009. dec. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És mekkora méretet használtok? Maxit?

Érdekes amúgy hogy nekünk is kis csecsemőként a liberó volt a csúcs a kisfiamnál és ő is mikor elérte a 7-8 kilót (olyan 6-7 hónaposan onnantól lassan gyarapodott) akkor folyton kifolyt akármit csináltam. De ő mondjuk hosszú és vékony baba volt, és a combja egyszerüen nem volt olyan vastag hogy kitöltse a pelust.

Jó megoldás lehet a pampers is mert annál az egész pelus kisebb valahogy, és a combja is szűkebb (erre most jöttem rá a második babánál, mert ő viszont nagyon duci combügyileg és rá nem jó a pampers bevág neki, pedig kilóban stimmelne a pelus).

Mi a fiammal ekkor álltunk rá a tescósra (akkor még lila csomis volt) illetve a rossmannos drágább fajtára.

Nekem a pamperssel az a bajom hogy nagyobb gyereknél már nem elég nedvszívó, szóval gyakrabban kellett cserélnem jóval, mint a libero-t, vagy csak az én fiam egy kacsa és sokat iszik :)

2009. dec. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi huggies 3-ast használunk.Kisfiam 8 kg.Még nem volt baleset.
2009. dec. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 4-es Liberot (maxi) használjuk. Nappalra kitűnő, csak az éjszakákkal van gond. Egyébként Ő is hosszú és vékony baba, lehet, hogy ez a baj?!
2009. dec. 7. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:

A második vagyok...és mondom, nekünk ez volt a gond. Érdekes módon másfél évesen visszatértünk a 4es liberóra mert addigra már jó volt (akkor volt 10 kiló).

Most 12 kiló 2 évesen, de most meg már a nedvszívása a 4esnek nem elég, hiszen már ugye nagy gyerek és sokat pisil, így az 5öst hasdználjuk éjjelre (de ez már egy másik probléma) :)

2009. dec. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez jó, mi is 3-as Huggies-t használunk, de a pokolba kívánom már ezt az utolsó darabokat, mert minden nap legalább 1x átázik..
2009. dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!