Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat a hasa a szilárd...

Fájhat a hasa a szilárd ennivalótól? 5 hónapos a kisfiam, tegnap tízóraira is és ebédre is kapott gyümölcsöt, főzeléket, de mindkét étkezés után 1-1.5 órán át sírt:- (

Figyelt kérdés
Nem új dolgokat kapott! Alma-őszibarackot már régebb óta eszik, ebédre csirkét kapott répával és burgonyával, ilyet is evett már. Ma már nem is mertem neki adni tízóraira gyümölcsöt. Létezik, hogy csikarodjon a hasa az ismert ennivalóktól is??
2011. dec. 9. 09:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van..nem fogok neki kétszer adni, de kire hallgatnék ha nem a védőnőre??

Az a bajom, hogy a tízórai után is nagyon sírt. Tehát nem a megterheléstől, mert akkor még nem volt megterhelve.

Egyébként tényleg nem fogok neki kétszer adni...tiszta hülye vagyok. Lehet, hogy valami kuruzsló az én védőnőm,mert már századszor húz bele valami olyanba amit később megbánok. Le akarom cserélni a pics@ba, hagyjon engem békén.

2011. dec. 9. 17:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Vagy ha mindenképpen szükséges 2 szer adni neki mást, akkor több idő telljen el két étkezés között. Pl tízóraira és vacsira/uzsira.
2011. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Á, nem szükséges. Csak az a futóbolond rákérdezett, hogy "Mééég csak egyszeeer esziiiiik bébipapíííííííít???"

Én meg jól elbizonytalanodtam, és hallgattam rá, ezért kapott kétszer. De még csak két alkalommal forult elő, szval nem vészes.

2011. dec. 9. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!