Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kap karácsonyra kb.2,5...

Mit kap karácsonyra kb.2,5 éves kislányod?

Figyelt kérdés
Ötleteket gyűjtök :)
2010. nov. 7. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányom tavaly volt ennyi idős, akkor ment nála az autó-traktor-vonat mánia. Vettünk neki egy vasút készletet, fából van az egész, egymásba illeszthető sínek, 4 db, mágneses elven összekapcsolható vonat, meg pár fenyőfa, ház, anya-apa-gyerekek figurák. Nagyon szereti a mai napig!
2010. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Esélyesek nálunk: Duplo (olyanunk még nincs), szánkó, babakocsi (játék mélykocsi) babával, távirányítós autó (szereti az autókat), mesekönyvek, gyurma (ehető, ha esetleg megkóstolná, ne legyen baj),...

Képlékeny még, majd valami(ke)t kap. :)

2010. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, mi kiegészítőt veszünk a duplohoz, meg kap új mesekönyveket, de a fő ajándékként a diavetítő mellett döntöttem, pár diafilmmel. Tutira imádni fogja. És bennem is feltámad a nosztalgia, amikor anyáék vetítettek nekünk. Nálad eddig mi felé billen a mérleg?
2010. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mikulásra és Karácsonyra eddig kap: My little pony, másik nagy ló, Steffi baba autóval, egy nagy konyha, játékbölcső, öltöztethető, fésülhető baba, játékételek, gyúródeszka sodrófával.

Már én is gondolkoztam a diavetítőn, de vmi horror ára van, meg a diafilmeknek is... Bár biztos lehet használtan is venni.

Köszi az ötleteket!

2010. nov. 9. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!