Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák! Tegnap...

Tapasztalt anyukák! Tegnap történt először hogy a pelenkás 20 hónapos kisfiam szólt hogy kaka (3szor is) majd rá 10 percre bekakilt. Most mi a következő lépés?

Figyelt kérdés
Eddig csak akkor szólt amikor már bent volta a kaka.Akkor ez most azt jelenti hogy megérett arra hogy a kaka a bilibe menjen?Egyszer kipróbáltuk h ráül de nagyon hideg volt neki és leszállt róla.
2011. dec. 9. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet próbálkozni! Ha szól, akkor megdícsérni és hozni a bigyót. Ha továbbra sem lenne kibékülve a bilivel, akkor biztasd, hogy próbálja ki a wc-t, ahol anya és apa is végzi a dolgát.
2011. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Habár nem vagyok anyuka....(már megint egy férfi soviniszta kérdés)


Igen nálunk is a wc-s szűkítőt sokkal jobban szerette. Persze kellhet egy kis támogatás, hogy ott maradj vele, de nálunk a szerepjáték is bejátszott és volt olyan, hogy a fiam újságot kért és, hogy csukjuk be az ajtót. Ilyenkor érdemes erre rájátszani.

Mindenképp ragad meg az alkalmat, hogy partner kezd lenni és kezd el neki favorizálni a pelenka nélküli állapotot, hogy az milyen nagy fiús. Az első néhány próbálkozás sikertelen lehet, de ilyenkor biztatni kell, hogy nem tragédia előfordul.


Egy apuka

2011. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok, Egy anyuka.

HA az én párom ennyire tudta volna a dolgokat, mennyire örültem volna neki. Ő szinte mindenből kimaradt, vagy kihúzta magát..

2011. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!Apukának is köszi,látom azért a tapasztalt jelző mindenképp érvényes rád a megszólításból.

Wc ülőkén nem is gondolkodtam még,azt hittem az a bili után "jön":)

2011. dec. 9. 16:30
 5/6 anonim ***** válasza:

hát az én lányom rá nem ülne a szűkítőre, nagyon utálja. Csak a bili.


Mi úgy csináltuk (22 hónapos volt), hogy kitettem a bilit olyan helyre amit láthatott, és magától csak rácsüccsent, megtetszett neki és 2 hét alatt nappalra lekerült a pelus.

2011. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk azért favorizálták a wc ülőkét, mert az olyan felnőttes dolog odafent trónolni. :)


Végül felváltva használták, hol ez, hol az volt az aktuális kedvenc.

2011. dec. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!