Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol lehet menni lagziba...

Mikortol lehet menni lagziba egy babával/kisgyerekkel ugyhogy ne zavarja a zaj és a sokember? Timikor voltatok és hogy viselte, meddig maradtatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lagzimban volt egy 8 hónapos baba és nagyon nagyon nyugodt volt, semmi probléma nem volt vele, nem félt sem az emberektől, sem a zenétől. Én most megyek a 7 hónapos babámmal majd lagziba, de hasonlóra számítok, mert abszolút nem fél az idegenektől. Szerintem ha a babád nem félős, tehát ha az idegenekkel könnyen megbarátkozik, sok gond nem lehet vele.
2009. máj. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én picim is 7 hós lesz, a szomszéd hivott minket a lagzijába meg persze a szertartásokra. Mivel a kicsi 8- kor fürdik, utána eszik és alszik, mi csak a délutáni szertartásokra megyünk, nem akarok ott vacsizni vele , a mamák már ajálkoztak, de este fél kilenckor én már tuti nem megyek vissza a vacsira, hát megfürdetni meg etetni mi szoktuk, nem a mamik, marad a templom, de az is jó lesz, már várom:)
2009. máj. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Öt hónapos kislányunkkal múlt héten kerti partin voltunk, jó sok emberrel. Két óra hosszán át tűrte, aztán nyűgös volt nagyon, akárki ment oda hozzá, mindenkitől elfordult és sírt, úgyhogy hazajöttünk. Egyébként is ez késő délután volt, s ilyenkor már nyűgösebb. Szal én, míg ilyen kicsi, biztos nem fogom nagy banzájra vinni. De persze a kicsik se egyformák, más baba lehet, jobban tűrné. Az enyém még nem tűri. :)
2009. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Változó nagyon. Lagiziban mi ugyan nem voltunk, de tavaly nyáron amikor balatonon voltunk, megfigyeltem, hogy ugyan azt sem tűri egyformán. Akkor volt 9 hónapos, egyik este fürdés és vacsi után kimentünk bornapra és éjfélig ott voltunk, aludt mélyen a babakocsiban, arra se kelt fel, hogy utána az üdülőben betettük az ágyába. Két nappal később kimentünk megint, akkor viszont ordított és nem akart elaludni a babakocsiban, semmi nem volt jó, így akkor hazamentünk.
2009. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!