Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik 2 kisgyerekkel maradtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 2 kisgyerekkel maradtatok magatok, hogy éltétek meg? És a gyerekek? Az enyémek 7, és 11 hónaposak

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Jesszusom,ilyen kicsik???nagyon sajnálom :((
2010. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
39%
Azt hogy lehet mármint 7 és 11 hónaposak?
2010. febr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Hogy lehet, hogy csak 4 hónap a különbség köztük? Örökbefogadott gyerekek?
2010. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 7 éves,csak lefelejtette.
2010. febr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 7 éves az egyik, 11 hónapos a másik. De rakott is a 7 után egy baromi nagy vesszőt.
2010. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, 7 éves az egyik, csak lemaradt, bár nem tudom. :-)


Anyu bár nem váltak el, valahogy mindig úgy érezte, hogy egyedül van, egyedül nevel minket (apám mindig inkább csak mosogatott-vasalt, mint hogy segítsen neki a gyereknevelésben vagy elvégezzen valamilyen inkább férfiaknak való házimunkát, sőt, öcsémnek mindent megengedett, akin ez meg is látszik hátrányára), anyunak nehéz dolga volt, és több, mint 25 év után azt mondja, hogy hülye volt, el kellett volna válni, és nem adni újabb meg újabb esélyt apámnak.

2010. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocs, nem jól fogalmaztam. Igen 7 éves és 11 hónaposak.


Köszi az eddigi válaszokat.

2010. febr. 8. 09:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Én most készülök elmenni, kritikus a helyzetem itt, de egyenlőre nincs hova. 3 hó mire lakáshoz juthatok. de addig...

az enyéim 6 éves és 4 hós. Majd meglátjuk mi lesz, csak tartaunk ki!! Fel a fejjel.

2010. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én most ebben a helyzetben vagyok 2 éves gyerekkel.

Még Gyed-en vagyok, de utána mi lesz? Támogatást nem kapok. Magam alatt vagyok, úgy érzem elszúrtam az életem, nem azért szültem gyereket, hogy egyedül neveljem fel, de sajnos nem jöttünk már ki egymással, és szerintem a gyereknek nem jó a mi cívódásunkat látni.Remélem a gyerekemben nem hagy nyomot a rossz kapcsolatunk. A te nagyobb gyerekednek biztos rossz lesz egy darabig, attól is függ milyen volt vele az apja. A picinek nyugalom kell. És gondolom benned is azaz érzés van, hogy már nem kellesz senkinek. És feszült vagy, türelmetlen a gyerekkel? Én sajnos igen.Nagyon nehéz, akárhonnan nézzük is.Kitartás. J.

2010. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!