Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Mennyi idő után...

Kismamák! Mennyi idő után maradtatok kettesben a babátokkal szülés után?

Figyelt kérdés
Három hetes a babám, én eléggé kétségbe vagyok esve, ha vissza megy a párom dolgozni és kettesbe maradok a babával.Nálatok volt valaki az első hetekbe, amíg nem álltunk át a rendszerességre. Mindentől megijedek, hogy valami baja van, pedig eszik rendesen, igaz nem alusszá át az egész napot és éjszakát.
2011. szept. 15. 06:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy hét után visszament a Párom dolgozni. :) Én is meg voltam ijedve, mert senki nem maradt itthon, sajnos a nagyszülők is messze laknak. Nagyon jól megvoltunk/megvagyunk! Nyugi nem lesz semmi gond!
2011. szept. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, h az én párom is kb. 1 hétig volt velünk itthon, utána napközben egyedül maradtunk a babámmal itthon. Egész addig féltem, amíg valóban kettesben nem maradtunk a kislányommal, aztán rájöttem, h nincs mitől tartani. Semmi gond nem volt.
2011. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
párom 1,5 hetet volt itthon. utána csak babámmal voltunk. nem féltem, a védőnőt hívogattam, ő nagyon megnyugtató volt.
2011. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

1 hetet volt itthon a férjem, utána visszament dolgozni. Ráadásul külföldre. :( Nem volt mit tenni boldogulni kellett :) Mondjuk a fürdetések voltak nehezebbek egyedül, mert türelmetlen volt akkor még a kicsikém és végig ordította, amíg előkészültem a fürdéshez. De már nagyon flottul megy az is. Szerintem az a lényeg, hogy ne félj, légy határozott. Nem fog semmi baj történni. Végül is jó esetben az anyákban van ösztön és tudják mikor mit kell csinálni.

2011. szept. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a kórház után még 1 napot volt itthon a férjem, utána kettesben voltunk napközben a babámmal. Én se féltem, biztos vagyok benne, hogy nem lesz neked se semmi gondod.
2011. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is mindentől megijedtem :) Uh de messze van már. Párom nekem csak fél napokat tudott akkor kivenni 2 hétig, mert új helyen kezdett és nem lehetett máshogy megoldani. El fog múlni, illetve egészen más dolgokon fogsz parázni :)
2011. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak aznap volt itthon velünk, míg hazajöttünk a kórházból, másnap már ment dolgozni, ráadásul éjszakára.
2011. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 hetet volt velünk a férjem a szülés után. Nagyon jó volt, de amikor visszament dolgozni, én bepánikoltam nagyon. Más segítség nincs, így tényleg kettesben maradtam a babámmal. Az első hét durva volt, mert mindenen elkezdtem pánikolni, ha sírt, én is rögtön sírtam, hogy milyen sz@r anya vagyok. de aztán belerázódtunk szerencsére. :)
2011. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel rugalmas munkaidőben dolgozik, így rengeteget volt itthon velünk. Kb. 8 hónapot :) Itthonról dolgozott, néha elment tárgyalni, heti 1-2 nap.

Most viszont új a szituáció, pár hete, így kb. csak a péntek az, amit itthon tölt velünk, néha sikerül 1-1 fél napot itthon lennie. Most kezdem megérteni, hogy milyen az, amikor valaki egyedül van otthon a gyerkőccel, segítség nélkül. Eddig mi el voltunk kényeztetve, de mivel már nagyobb a gyerkőc, így most kettesben is jól elvagyunk: megyünk ide-oda, bevásárolni, játszótérre, edzőterembe (ő a játszószobában van az óvonénivel), stb.

2011. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amikor hazajöttünk a kórházból itthon dolgozott..tehát reggel elment és este jött,3 hónap után külföldre vissza..havonta jár haza,most 5 hós a kislányom.

Teljesen kivoltam bukva akkor is ,amikor itthon dolgozott..féltem a bébimmel egyedül lenni:S

Mert mivan ha történik valam..stb....

de nem volt semmi baj és már rutinosak vagyunk..nagyjából megvan a napirendünk is..

Ne aggódj..meglátod te is belerázódsz és nagyon fontos...Nyugi,nem lesz semmi baj!!!!!:)

2011. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!