Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babamat most tanitjuk az...

Babamat most tanitjuk az egyedul elalvasra. Eleg jol haladunk, de mara belazasodott, nagyon nyugos-jon a foga-Fugeszuk fel a modszert meg beteg? Ha nagyon nyugos nyugodtan vegyem magam melle?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ÉN BIZTOS FELFÜGGESZTENÉM, A FOGZÁS ELÉG KEMÉNY NÁLUK, MI IS MEGSZENVEDTÜNK VELE, SZERETGESD SOKAT AZ A LEGJOBB NEKIK ILYENKOR
2011. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én magam mellé venném. Egyébként mennyi idős?
2011. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anniebianca ***** válasza:

természetesen függesszétek fel a módszert, beteg babának sok törődés kell. Utána viszont sajnos kicsit vissza kell majd szoktatnatok az egyedül alvásra, legalábbis nekünk kell 3 nap, amíg újra visszatér a régi kerékvágásba. De lehet, hogy a láz miatt egyébként is aluszékonyabb lesz. Lefekvés előtt kapjon nurofent,és akkor nem lázasodik be, legalábbis hajnalig.

Fogzásra tudom ajánlani a borostyán nyakláncot. A kisfiúnk is lázas fogzós volt, a lánc óta csak bújnak a fogai, de nincs tünet és baj vele (koppkoppkopp):De csak 8 foga van még, és az őrlők ezután következnek, majd az lesz a hétpróba.:)

2011. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Levi 8honapos.Nem lazasodott be es jol aludt.Amugy nekunk is van borostyan lancunk,karkotonk,de nekunk nem hasznal.
2011. dec. 10. 07:06
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Magad mellé ne vedd,az nem használ neki,ahogy a borostyán sem. Nyugtasd meg,adj neki teát,ha kéri. Nem írod milyen a módszer,de ne ragaszkodj hozzá. Ha magad mellé veszed,akkor nagyon nehezen fog visszaszokni az ágyába.
2011. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ebren rakni az agyaba,1-3-5percenkent bemenni hozza ha sir es nem alszik el.
2011. dec. 13. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!