Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb pihenőszék?...

Melyik a legjobb pihenőszék? Miért? És melyiket ne vegyem meg?

Figyelt kérdés

2011. dec. 10. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld bele a gyereket az a biztos. Nem írok konkrét márkát, de van olyan ahol pl a felülre függesztett játékok nem esnek a gyerek látóterébe....
2011. dec. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Melyik a legjobb pihenőszék?"

Az olcsó. És ami tetszik a babának.

"Miért?"

Mert mindegyik ugyanazt tudja (esetleg az egyik rezeg, zenél, a másik meg nem, de szerintem ezek felesleges funkciók). Ez eg olyan dolog, amire felesleges sok pénzt költeni, mert úgysem fogja a babád sokáig használni... Menjetek el egy bababoltba, próbáljátok bele a babát többe, és amelyikben kényelmesen elvan, az jó.


De egyébként a pihenőszék az a dolog, ami egyáltalán nem létfontosságú. Mi kaptunk ajándékba, néha beletettük a gyerkőcöt, de nem szeretett sokáig benne lenni, mindig rajtam lógott szinte.

2011. dec. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk FP Delux 2az egyben pihenőszékünk volt.A rezgöjét a kisfiam kinem álhatta ami hiányzott róla az szerintem egy hordozo fül.Amugy én szerettem,mikor föztem ott volt a kisfiam melettem.Igaz ezt egy hordozoval is meglehet oldni de szerintem az nem ilyen kényelmes.Szép volt tényleg strapabiró de szerintem egy egyszerű 8000ft os is megteszi Mégegyszer nem adnék érte 18000ft ot.
2011. dec. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen van, imádjuk. Strapabíró, szereti a fiam a játékokat, a rezgője nagyon jól jött, mikor fájt a hasa, sokáig használható, és a barátnőm 1,5 éves lánya is nyúzza, ha nálunk van, imád benne ülni, és onnan nézelődik...

Persze, megteszi egy 8000Ft-os is, csak az 9-kg-ig terhelhető, amit azért hamar elérnek a babák, olyan 1 éves kor körül, de inkább előbb. Ez 18kg-ig terhelhető, rögzíthetők a lábai, így később nem borul fel vele.


Szóval, én nem vennék 8kg-ig terhelhetőt.

2011. dec. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok anyukától olvastam már itt,hogy igenis a rezgős az a hasfájós babáknak nagyon jó!Az én babám hála nem volt hasfájós nekünk csak egy egyszerű chicco volt de én azt is nagyon szerettem!De rezgőset is lehet már kapni viszonylag korrekt áron:

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!