Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig evett...

Mennyi idős koráig evett refluxos babátok AR tápszert? Utána mire váltottatok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Semeddig. Tápszert kapott nutriton sűrítővel. soha nem kapott AR tápszert, pedig erős refluxos volt. 5 adagolókanál sűrítővel itta a tápit.
2011. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14hos koraig.
2011. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hozzátáplálás javított a dolgon az AR tápszer viszont nem sokat használt. Amúgy 1 éves korig nem adhatsz tehéntejet, ezért célszerű addig az AR-nél maradni, mert azt már megszokta és ráadásul azt féléves kor után is fel lehet iratni. 1 éves korára meg már amúgy is kinövi a bukásokat, és akkor már azt eszi amit a felnőttek.
2011. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15 hónapig, utána 1 hónapig babatej, majd 2,8-as tej
2011. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még azt kapja. Most 11 hónapos, ritkán, de előfordul még bukás.
2011. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor még várok. Azt hittem már nem indokolt, 9,5 hónapos. Az AR tápszer nagyon szépen megoldotta a gondot, azóta nagyon keveset bukik, mostanában meg már semmit sem. Régebben is csak a víztől.
2011. dec. 13. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Az AR tápszertől eleinte az én fiam is kevesebbet bukott, aztán megint egy kicsit többet. A probléma azóta szűnik, hogy ül, áll, illetve csak reggel-este eszik tápszert. Most már el tudom hinni, hogy hamarosan vége lesz!:) A 11 hós baba anyukája
2011. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!