Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki télen kezdi a hozzátáplálá...

Aki télen kezdi a hozzátáplálást az milyen gyümölcsöt ad a babájának?

Figyelt kérdés
Februárban kezdjük a hozzátáplálást,zöldség lesz az ok. Lefagyasztva nincs gyümölcsünk. Marad az alma és a banán, amíg nem lesz más?
2011. dec. 11. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is leginkább almát adok neki. Lehet még kapni körtét is. Ha még hozzávesszük a banánt meg a zöldségeket is, akkor bőven kiart amíg meg nem jellennek a "többiek" a piacon.
2011. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első babómnál még én sem voltam eléggé előrelátó és nem tettem el gyümölcsöket. Viszont nem adtam neki az ilyenkor kapható cuccokat, mert azok beltartalmáról egyáltalán nem vagyok meggyőződve, illetve nagyon negatívnak gondolom - ebben az is meggyőzött, hogy tizennégy tengerimalacot sikerült a télen kapható almával kigyilkolnom két nap alatt, mert annyi volt bennük a méreg. Szóval inkább bébiételt vettem, a Hipp nagyon jó minőségű és még finom is.

A második babónál már felkészültebb voltam, bio gyümiket leturmixolva lefagyasztottam a nyáron, így kaphatta azt.

2011. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kerria ***** válasza:
Sütőtököt. Imádják, és az elsők között van amit kaphat. (kanadai fajta az finom édes tud lenni) Megsütöd, leturmixolod, és lefagyasztod, bármikor előveheted neki.
2011. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sütőtök, alma, körte. De én pl adtam meggyet is, bolti, jó minőségű fagyasztottat. Nagyon szerette. Egyébként az sem gond, ha tényleg kóstoltatáshoz az üveges gyümölcsökkel kezdesz, azok megbízhatóak.
2011. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!