Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik január környékén kezdik/k...

Akik január környékén kezdik/kezdték a hozzátáplálást gyümölcsből inkább üzletit adnak, vagy üvegeset? Mert déli gyümölcsöt ugye nem lehet a barack meg ilyesmik meg mind behozatal és nagyon mű izük van.

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdd krumplival,az én babám egyedül azt nem köpködte ki elsőre.Az összes gyümölcsöt igen:-)
2011. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly februárban kezdtem, gyümölcsből csak almát adtam frissen, a többi üveges gyümölcs volt, hogy változatos legyen neki, mert ugye hiába jött a tavasz, a friss eper és málna akkor még tiltva volt, én sem ennék mindennap almát, mert megunnám.
2011. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is február- márciusban kezdtem almát és banánt meg burgonyát rizst adtam. Ezzel elvolt egy hónapig aztán fagyasztott v. konzerv barack.


Boltit nem érdemes mert az alma a burgonya a rizs olcsó a húsos ételekben sincs soha annyi hús mint amennyit Te otthon tennél bele. Banánból kicsit barnábbat édesebbet vegyél. Importot primőrt én se vennék.

2011. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hú de jó ez a kérdés :) én is ezen agyaltam, mert hamarosan mi is elkezdjük a hamizást :)
2011. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én almát, fagyasztott barackot (én fagyasztottam le), banánt adtam eddig.

tervben van még a krumpli, sütőtök, cékla.

többi gyümölcsöt, zöldséget akkor adok, amikor érik.

2011. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm a kérdést. Júniusra várjuk a második babát, ergó jövő ilyenkor kezdjük a hozzátáplálást. Nem jutott volna eszembe a nyáron gyümit fagyasztani, de így fogok :).


Kérdésedre válaszolva. Bébiételt adnék neki. Frissen pedig almát, répát, krumplit, szilvát, sütőtököt egyelőre. Nálunk ezekkel el is telt néhány hét. Aztán banán. Cékla is van mostanában, az is mehet az elején úgy emlékszem.

2011. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,igen én is valahogy igy gondoltam,mert az üzleti génkezeltek nem nagy számok...A nagyobbik babám nem volt oda a lefagyasztott gyümiért,max ha egy nagyon keveset tejpépbe kevertem akkor volt hajlandó megenni,ugyhogy nyárról csak egy pár darab szilvát fagyasztottam le.
2011. jan. 4. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!