Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek a férjeteknek...

Mit vesztek a férjeteknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Semmi ötletem nincs, ami egy férfinek eszembe jutna az van neki. Ilyen például az óra, villanyborotva, ruhái mindene van? Van valami ötletetek?
2011. dec. 11. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy pár bőrkesztyűt biztosan, meg valami számítógépes cuccon gondolkozom még.
2011. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én a férjemnek egy papucsot szeretnék,mert nagyon fáj a lába.Bokasüllyedése van,és ami most van nem jó.Néztem a gördülő talpút,de arról meg negatív dolgokat hallottam,hogy nem is jó.
2011. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én vettem neki egy koncert dvd-t a kedvencétől Phil Collinstól, és kap egy egyedi medált ami nekem is lesz, belegravírozva a két gyerekünk születési dátumát, és monogramját. Ez a kettő kb 10000 Ft a többi meg megy a gyerekekre
2011. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Emiladri! Van egy oldal a pici pracli ékszer...keress rá a neten, ha még nincs kész a nyaklánc! :)
2011. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Armani parfüm és ing.Más ötletem nem volt,elég nehéz neki vásárolni.
2011. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16 kg-os kettlebell-t.
2011. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Parfümöt vettem neki.
2011. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Könyvet.
2011. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is teljesen tanácstalan vagyok. Leginkább egy okostelefon kellene neki - semmi gondja a mostani készülékével, csak azt mondja, marha ciki, hogy minden beosztottja azzal szaladgál, a főnök meg egy normál telóval. Csak azért az elég húzós, most ennyit nem kéne költeni. Gondoltam ingekre, nyakkendőre, mert állandóan azokat hordja, sosem lehet elég, de az meg olyan snassz, az szükséges, nem ajándék... Egyelőre nem tudom. Számítógéphez nem értek annyira, hogy bármit merjek venni, ő jobban tudja, mi kell neki, ékszert nem hord, órája van kettő is, hegyekben állnak a könyvek, amiket el akar olvasni, de egyszerűen nem jut oda, nincs értelme még venni, esetleg CD, de figyelem a válaszokat, hátha valakitől tudok ötletet lopni. :-)
2011. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
HAngoskönyv? :)
2011. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!