Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig érdemes használni a...

Meddig érdemes használni a rácsvédőt a kiságyban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam 8 hós, folyamatosan forog a kiságyban, nekünk most van igazán szükségünk rá, mert folyton koppanna a feje a fán:-)) igaz,hogy húzkodja, mert ki akar kukucskálni. Én azt hiszem majd akkor fogom levenni, mikor leengedem a kiságyat neki, mert már felül feláll benne. ilyeneket egyelőre nem csinál.
2009. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mi nem használjuk már nagyon régóta,(most 7 hós,szeribntem 3 hós kora óta tuti nem) mert zavarta a babámat,hogy nem látott ki mögüle. a fejét már megtanulta koordinálni,valóban koppant már párat,(nem nagyokat!) de semmi baja nem lett, csak ügyesedett. :))

Nekünk inkább dísznek van,most felkötöttem az ágy fal felőli oldalára,kvázi falvédőnek.

2009. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak 1-2 hétig használtuk, mert leszedte és magára tekerte. Féltem, hogy belefullad, így inkább levettük.
2009. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 8 hós, nekünk még fent van, mert össze-vissza akrobatikázik az ágyban. Ő is szeret kikukucskálni mögüle, külön élvezi ezt a játékot.

Viszont ma 2x sikerült kikötöznie valahogy az egyik tartócsomót - ha ez nem véletlen, és ebből rendszert csinálna, akkor inkább le fogom szedni.

2009. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 6.5 hónapos,még fenn van,de előszeretettel bogozza ki a masnikat:-)legalább ügyesedik.Még nem szedem le ,mert össze vissza forog az ágyban.Ha lejjebb tesszük 1 fokkal,akkor majd levesszük.kb.1-2 hónap múlva.
2009. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!