Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Peg Perego Skate: ismeritek?

Peg Perego Skate: ismeritek?

Figyelt kérdés

Szeretnék véleményeket kérni általánosságban. Szeretitek?


Konkrét kérdések:

- mennyire bírja a terepet és a fénylő bolti csempéket (a mostanink az utóbbin csúszik)

- mennyire könnyű irányítani

- milyen nagy a mózese

- mennyire pakolható a "kosara"

- könnyű összecsukni?


2011. dec. 12. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem volt Skate kocsim.

Minden tökéletes rajta, a terepet bírja, a csempéket nem teszteltük :)

Összecsukni-kinyitni egyszerű, gyors.

Sport részre jó, kényelmes, DE A MÓZESE RETTENET!

Rossz a súlyelosztás, már üresen is billeg a vázon. Ha a babát beletettem, folyton attól féltem, hogy kiborul.

Szó szerint himbálózik a vázon!

Ja és a bevásárló kosara is egy popsitörlőt bír el :)

2011. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hááát akkor még gondolkodom...
2011. dec. 15. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pedig semmi gondom sincs sem a bevásárlóhálóval sem a mózessel. Nekem nem inog a vázon a mózes, pedig nagy a babám, és nagyon-nagyon szereti Ő is és én is. Alulra pedig annyi mindent tudtam pakolni múlt héten, hogy csak na, sok friss zöldséget és gyümit vettem a piacon, a teherbírásával nincs gond. Sokan azt nem szeretik, hogy nincs konkrét kosár vgay háló alul, de ez pont azért jó, mert nincs meghatározva a hely. Én a jumbo alakú pelusos dobozt is alul szállítom, csak rákötöm a csatos övet, és kész. Én pont ezért szeretem, mert akár egy zacskót is be tudok alulra kötni. A fordulékonysága és kormányozhatósága pedig minden kocsit kenterbe ver. Én nagyon nem bántam meg, hogy nagyon drágán, de ezt a kocsit vettem meg.
2012. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!