Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vágjak a babám hajának a...

Vágjak a babám hajának a végéből vagy sem? Kislányom 9 hónapos múlt és elég vékony haja van. Van aki azt mondja, ha vágva van, akkor megerősödik. De mások szerint ez nem befolyásolja.

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 23:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy 2 éves és még nem vágattál vagy vágtál a hajából:(

Én 2 havonta nyisszantok a hajvégükből, mondjuk én fodrász vagyok:)

2011. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kislányom 21 hónapos, most kezdett el dúsulni a haja.

Eddig nem vágtam, csak azt az 5-6 szálat, ami a szemébe lógott. Szerintem fölösleges vágni a babád hajából.

2011. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy szomorú, de én úgy vagyok vele, hogy nem törik, szép dús haja van, egészséges. Egyszer megpróbáltuk elvinni fodrászhoz, mivel nekem nem hagyta, hogy levágjam, de a fodrásznak sem. Megkötözni pedig nem fogom. Ja, és én nem vagyok fodrász...
2011. dec. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

He-he :DD. a fodrászok nekem is azt mondják hogy legalább másfél havonta vágni kell legalább egy vagy két centit mert majd akkor lesz hosszú.

ami szerintem érdekesen hangzik mert havonta csak egy centit nől. :DD

Na, de ez érthető, nekik abból van a bevételük ha sűrűn vágatjuk és nem abból ha otthon ülünk és várjuk hogy hosszabb legyen.:P

Nem kell vágatni, attól nem lesz erősebb.

2011. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!