Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet a 16hónapos...

Mitől lehet a 16hónapos fiamnak érdes, kipattogott az arca?

Figyelt kérdés
már elég régóta ilyen,mintha apró pici "pattanások"lennének,vagyis mintha ki lenne pattogva,fénynél látni,meg érezni is lehet,mert érdes.Mitől lehet ez?Lehet valami allergia?Melegtől arcon nem szokott ilyen lenni nem?Vagy igen?Doki nem foglalkozik vele,nem mondd rá semmit,1szer már kérdeztem.Tejet 14hónaposan adtam neki,de lett pár pötty rajta a hasán,(lehet nem volt köze a tejhez)de ennyi csak,de inkább szüneteltettem neki a tejet,most szeretném megint megpróbálni nála.Tejes dolgokat már régóta eszik,7-8hónapos korától,nem volt soha gond.Csak annyira idegesit hogy nem tudom mitől van ez az arcán,meg mit cdináljak vele...stb.Volt valakinek hasonló esetleg?
2011. dec. 13. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy valami olyat evett,vagy a hideg s a fűtés.Én mióta gyógyszertári popsikenőcsöt kenek az arcára...olyan,mint a baba popsi az arcbőre.

nekünk is vlt ilyen,de lehet azért mert babot ettem s szopott még...

2011. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.Ő már nem szopizik.Arra is gondoltam,nem e a hidegtől,esetleg ekcéma,ami ugye van hogy csak ilyen időben jön ki.Bent ugyanolyan idő van mint eddig,23-24fok.Van hogy piros is a két oldalán az arca,de az apró "kiütések",és az érdesség mindig ott van,nem múlik el régóta.
2011. dec. 13. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 hónapos, és pont ilyen a pofija! nekem azt mondta a doki, ne foglalkozzam vele. na persze imádom így is, csak zavar hogy a fényképek mindegyikén látszik :S a védőnő azt mondta a fürdető krémmel kenjem, hogy zsíros legyen...
2011. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!