Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt hosszú (nagy) hajú...

Vannak itt hosszú (nagy) hajú fiúbabák anyukái?

Figyelt kérdés

Ha igen,ti mit csináltok,hogy kicsit rendezettebb legyen? Hogy ne menjen mindig a homlokába? stb...(amúgy 10 hónapos)

És kérem,aki azt írná,hogy vágassam le vagy hogy miért vagyok olyan idióta,hogy nem vágatom a kisfiam haját,az kérem ne írjon!!!


2011. dec. 13. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szi! Nekem igaz kislányom van, de ha lesz egy fiú is, én sem vágatom le, kb fülig/vállig érőre hagynám. De ha elviszed fodrászhoz, tud neki olyan fazont vágni, hogy megmagyarjon a hosza, de ne lógjon sehova, ahová nem kell. Biztos aranyos a kisfiad! :D
2011. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hossza...
2011. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

3 fiamnak volt/van nagy haja. Az elsőnek azért nem lógott a homlokába, mert felállt, úgy nézett ki, mint egy kakadu. A másodiknak elöl nem nőtt, hátul a lapockájáig ért. 1,5 éves koruk körül nyírtam Őket először. A legkisebb most 6 hónapos, neki is kakadufrizurája van.

Ha a te babádnak a homlokába lóg, akkor sajnos muszáj leszel kicsit megigazítani, hajpántot mégsem rakhatsz bele. Nem kell rövidre vágnod, csak picit kiigazítani.

2011. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Hullámos nagy haja van. Hátul még egy pici foltban ki van kopva neki,de már ott is kezd nőni. A feje tetején és oldalt hosszú neki, mivel jó hullámos,ezért igazából nem lóg neki lefelé (csak oldalt a hosszabb tincsek), felül még nem húzza le a súlya, így néha mikrofonfeje van:))) De azért 1-2 tincs néha előre esik és most már látom,hogy a szemébe lóg,sokat igazgatom neki.

Azt mondtam,1 éves koráig tuti nem fog olló hozzáérni,de lehet meg kell barátkozni a gondolattal...mindegy,csak elöl vágom majd le egy kicsit,hogy a szeméig azért ne érjen,de a többihez még nem nyúlok:) Elfogultság nélkül nagyon szép baba, amihez a nagy fürtjei nagyban hozzájárulnak:)

2011. dec. 13. 10:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából láttam már kisfiút hajpánttal, (tudjátok olyannal,amiket mostanában a felnőttek is hordanak, gumis meg egyebek,szóval nem a csajos hajráfra gondolok) Csak azért kérdeztem,hátha vki használ ilyet,bár őszintén, nem tudom,hogy szoktatat rá a babát,hogy benne is hagyja:)
2011. dec. 13. 10:51
 6/11 anonim ***** válasza:
barátnőm babajánák volt óriási haja ő azt csinálta hogy mosás után oldalara fésülve megszárította és otthon rakott bele neki egy csatot, amitől beállt oldalra és nem esett az arcába, persze utcán nem volt benne csat
2011. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fiamnak is hosszú, göndör haja van, elől azért picit lenyírtam, csak épp annyit, h ne lógjon a szemébe, de hátul és oldalt hosszú:) Kis angyalka, a kék szemeivel, és a göndör szőke hajával:)
2011. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az én babám mki kislánynak nézi. Ő ikerbaba, fiúikreim vannak, de bármennyire is fiúsan van felöltöztetve,mindig azt kérdezik: "Ugye 1 fiú-1 lány?" (az enyémnek barna fürtjei vannak nagy zöld szemekkel)

Imádom az ilyen angyalka-arcú fiúbabákat:) Bár a másik babám kinézetre igazi kis pasi,őt meg azért (is) szeretem:))

Köszi a válaszokat! Jó egészséget!

2011. dec. 13. 12:17
 9/11 anonim ***** válasza:

most ezt az iker dolgot nem értem. iker babáid vannak, de a tiednek hosszú csak a haja? :D

bocs, csak félreérthető :)


én már vágom a fiam haját, neki is nagy dús lobonca volt, először mikor a fufriját vágtam le úgy nézett ki mint a "zsákfos" a filmből, nagyon nem tetszett, ráadásul őt is elkezdték lányozni, én meg szeretem ha a fiamat fiúnak nézik így nyírom fél centisre, így nagyon kis haramiás :)))

esetleg otthonra ha kiscsatot beteszel a hajába? én a hajpántot picit erősnek tartom fiúnak de ha neked belefér akkor miért ne?

2011. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Bocs,csak azért írtam ilyen félreérthetően,mert az előző válaszoló írta,hogy milyen az ő kisbabája...:) Igazad van:)

Nekem meg a csatt lányosabb,de mondjuk még nem néztem körül a "piacon".

2011. dec. 14. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!