Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt hosszú (nagy) hajú...

Vannak itt hosszú (nagy) hajú fiúbabák anyukái?

Figyelt kérdés

Ha igen,ti mit csináltok,hogy kicsit rendezettebb legyen? Hogy ne menjen mindig a homlokába? stb...(amúgy 10 hónapos)

És kérem,aki azt írná,hogy vágassam le vagy hogy miért vagyok olyan idióta,hogy nem vágatom a kisfiam haját,az kérem ne írjon!!!


2011. dec. 13. 10:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam most lesz 1 éves, eddig mi sem vágattuk le a haját, pedig már 7 hónapos kora óta a szemébe lóg. Én egy sima befőttes gumival (pedig hányszor nézegettem már "rendes" hajgumit is, de mindig csak Hello Kitty-set találtam, azt meg azért nem raknám a hajába :D) a fejtetején és az oldalsó felső részen lévő hajából kis "szökőkutat" kötök, így van otthon. Ha kimegyünk, kiveszem a hajából, akkor úgyis sapi van rajta, az tartja a haját. Bevásárló központban sapi le, és hiába öltöztettem mindig kékbe, aki csak látta, nem győzte csodálni, milyen szép KISLÁNY. :S :D Hát, örültem is ennek, meg nem is, volt, mikor mondtam, hogy kisfiú, erre visszakérdeztek, hogy: "Tényleg?!". :S :D Egyszer benne felejtettem a gumit a hajában, és pont akkor narancssárga kis együttes volt rajta, bele sem álltam kijavítani a dicsérőket, hogy nem lány, hanem fiú... :DDD
2011. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!