Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le a 19...

Hogy szoktassam le a 19 hónapos kisfiamat az éjszakai szopizásról? Légyszi azok írjanak akik hasonló "problémával" küzdenek, vagy már megoldották ezt a helyzetet. Kiváncsi vagyok a tanácsokra ki hogy kezeli, oldja meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
2 éves koráig szeretném szoptatni, de az éjszakai szopikról szeretném már leszoktatni, mert már kezdek kikészülni a folytonos éjszakázástól. Nálunk se a víz, se az nem hozott eredményt,hogy az apukája probálja meg visszaaltatni éjjel.
2011. dec. 13. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült sehogyan, aztán az idő oldotta meg a dolgot, egyszerűen leszokott magától. :-)
2011. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lányom még csak 15 hónapos, szopizik éjjel minimum 2-3 alkalommal. Apukája nem tudja visszaaltatni, mert nem hagyja abba a sírást a lányunk, amíg nem érzi, hogy én vagyok ott. Most nőnek a hátsó fogai, ez még rátesz egy lapáttal. Szerintem nálunk is az idő fogja megoldani.
2011. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 16 hós volt mikor leszoktattam!Teljesenegyszerűen ment (pedig egyágyban alszunk) aztmondtam neki az esti szopiután, hogy a cici is fáradt és megy aludni!És akkor kel fel legközelebb,ha kisüt a nap/világos lesz vagyis reggel!

2 éjjel még próbálkozott,de mondtam neki,hogy cicike alszik,majd reggel!

Azóta alszunk! :)


Én akkor gondoltam megérti pontosan amit mondok!

Utána is maradt a reggel délben este cici, majd 20 hós volt mikor tehres lettem,akkor a reggelieket elhagytuk,mert nagyon rosszul voltam...De a mai napig cicizik délben és este...19 hetes terhes vagyok Őpedig nemrég volt 2 éves! :)

2011. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a választ! Ezek szerint az idő megoldja ezt a helyzetet, remélem Nálunk is így lesz.

Viszont ezt a cici elmegy aludni dolgot kipróbálom beválik Nekünk is. :)

2011. dec. 13. 15:17
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 19 hetes kismama!



Megfogadtam a tanácsod, most tartunk a 3 napnál eddig egész sikeresnek mondható a projekt :) A felkelések még megvannak, de a 2-3 felkelés már lecsökkent és csak kb 5 óra fele van szopi az esti lefekvés után. Meglátjuk,hogy mi lesz belőle,mindenesetre köszönöm a válaszod.

Boldog babavárást kívánok Neked :)

2011. dec. 16. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!