Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Univer bebi etelek jok?...

Univer bebi etelek jok? Mennyibe kerulnek?

Figyelt kérdés
es nem tudjatok szlovakiaban aruljak?
2009. máj. 17. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Árban egész jók. Viszont nem tudom mit kevernek bele, de én mindnek olyan furcsa ízét érzem. Mint a porból készült műtejszín. Egyébként a baba megette, de ritkán vettem, mert itt a környéken nem nagyon lehet kapni. Szlovákiát nem tudom.
2009. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak mert neztem az oldalukat es azt irjak,hogy abszolut nem hasznalnak cukrot,meg,hogy bio.hat nem tudom.mert nemely bebikajak,olyan edesnek tunnek.jobb mit a hipp?dragabb?.koszike a valaszt
2009. máj. 17. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szereti én sokszor vettem neki. De nem minden termékük bio és kicsi a választéka.
2009. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én is sokszor használok univert,mert nem használnak cukrot. igazából csak az abaj, hogy viszonylag kevés fajta bébikajájuk van, így más márkát is veszek. a fiam szereti nagyon, bár amúgy sem tesz különbséget márkák vagyaz én kajáim között. ha éhes bármit megeszik, ha nem, akkor egy falatot sem lehet a szájába tömni. Szerintem próbáld meg nagyobb áruházban szlovákiában, bevásárlóközpontokban esetleg lehet. Azt hiszem itthon a spar is forgalmazza, olyan van nálatok?
2009. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem jók , de tényleg nem nagy a választékuk...gyümölcsből több fajta, főziből kevesebb fajta van nekik. Árban egész jók, viszont grammra kisebb adag, mint mondjuk a kecskeméti. Ha van nálatok más univer termék, biztos ez is van
2009. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia,

én majdnem hogy csak univert vettem a kisfiamnak. árban is jó, nem tudom pontosan mennyi, de 250-nél nincs több, ha jól emlékszem. tescoban, nagyobb boltokban szoktam egyszerre megvenni nagyobb mennyiséget. ott elég sokféle választék van belőle. nálunk itt a sparban pl. nem lehet kapni univert egyáltalán. a kecskemétivel és a hippel az a bajom, hogy kibontás után 20 perccel elfolyósodik.

2009. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az univerek valóban olcsóbbak, viszont nem is 190g hanem 163g. Ettől függetlenül szerintem jók, a babám szereti azokat. Neki most a 6 hósoknak való húsos ételeket adom és imádja őket. Mint már írták előttem, mivel elég szűkös a választék belőle (sajnos), más márkákkal szoktam felváltva adni.

Teljesen meg vagunk vele elégeve.

Azt viszont sajnos nem tudom, nálatok kapható-e...

Talán nézd meg pl. a Tesco-ban, hátha...Dm, Rossmann?

2009. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindenkinek.korul nezek,es kiprobaljuk.szep babazast
2009. máj. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!