Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámnak milyen...

3 hónapos babámnak milyen mesekönyvet érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Persze tisztában vagyok vele, hogy ha mesélek neki, akkor nem érti, de szeretném ezt minél előbb bevezetni és biztos, hogy jó esti program lenne.
2011. dec. 13. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

3 hónaposan még nem tud vele mit kezdeni. Te magyarázhetod neki, hogy mi van benne, de neki teljesen mindegy. Nekünk van egy nagy vászon mesekönyvünk, mindenféle színes dolgok vannak benne, na azzal imádott tornázni :)

Persze ettől nyugodtan, baja nem lesz tőle.

2011. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy az esti rutinba beépíteném a meseolvasást....tehát nem odaadnám neki.
2011. dec. 13. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod éppen. Az én lányom 2 éves, olvasni nem tudtam neki, mert nem érdekelte, együtt nézegettük, elmondtam neki, milyen rajzok vannak a könyvben, aztán, amikor már ő is tudta, együtt mondtuk el, de ha olvasni kezdtem, egyből talált magának más játékot. Most már el tudok olvasni neki egy Török és a Mehemedet, de azt is nézni kell közben, és ő mondja, hogy fekete boci, fogja a farkát, stb. Egy igazi mesének még mindig nem merek nekiállni, nem köti le, pedig imádja a könyveket, minden nap megnézünk együtt vagy 20-at.
2011. dec. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én 3 hónaposom odáig van a színes, karton kihajtogatható mesekönyvekért. Lefekszem mellé, kinyitom előtte, olvasom neki, ő addig tapizza, nézegeti. Már mosolyog, amikor előveszem. Ezekben rövid, inkább versszerű mesék vannak, de én is inkább azt mondom el neki, mi van oda rajzolva.
2011. dec. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!