Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt még olyan 11 hónapos...

Van itt még olyan 11 hónapos baba aki ne ül le játszani? Egész nap jön megy,

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 09:13
 1/6 lackokain válasza:
az én fiam 15 hónapos és ő sem nagyon ül még le játszani csak ha ott ülök vele...még ő a felfedezéseknek él majd késöbb bizti le fog ülni
2011. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fiamat kb 2-3 percre köti le valami mikor egyedül van. Egész nap mászkál, főleg mászik, de pár napja önállóan lépeget így most az a favorit nála. Ja meg a kiságyra mászik fel ami a halálom.


Karácsonyra tanuló kutyust kap, nem volt olcsó, de ha az se köti le én már nem tudom mit csináljak (: A boltban tetszett neki.

2011. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislámyom 15 hónapos, és leginkább Őt is a mászkálás köti le. :) Ebben a korban még ez a normális. Illetve 5-10 percet eljátszik a sütifalö bödönnel, de ott is a legjobban az tetszik Neki, ha eldobja a tetejét, és az csörög a kövön...:) Úgyhogy nyugi. Ez a normális.
2011. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
TANULÓ KUTYUS HÁÁÁÁTTTT: én 3000ft vettem a vaterán még jó hogy nem boltban vettem , rokonnál tökre bejött neki, persze itthon már nem érdekli. majd lehet később
2011. dec. 14. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
AZ ÉN 10,5 HOS KISLÁNYOM IS EGÉSZ NAP MÁSZÁSBAN( ILLETEVE MOSTMÁR ÁLL ,KANAPÉ MENTÉN MEGY)VAN.UGYHOGY NEM KELL FÉLNI.MI IS VETTÜNK KUTYUST KARÁCSONYRA DE NEM BIRTUK KI ODAADTUK ELÖBB MERT HOGY MAJD NAGYON ÖRÜL NEKI ,GONDOLTUK MI.DE NEM IS TÖRŐDIK VELE TALÁN MAJD KÉSÖBB.
2011. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Háááááááát........elkanyarodtunk a tanuló kutyus felé! :) de ha már így van. Érdekes, hogy a nagyobbik fiam (22 hós) mikor kapta akkor 10 hós volt egyáltalán nem érdekelte, a kisebbik fiam 11 hós és őt már fél éves korától érdekli! Gyerekfüggő! A kisebbikem nagyon szeret mászkálni de szeret leülni játszani is! Nagyon nagyon nem egyformák a gyerekek! Én sem akartam addig elhinni míg nem volt kettő gyermekem! :)
2011. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!