Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babátok (enyém 13...

3 hós babátok (enyém 13 hetes) kinyomja magát tenyérrel hasonfekve?

Figyelt kérdés

Azt olvastam a kiskönyvben, hogy ezt már tudnia kell. Mi nem tudjuk. Sőt hason csak ordít és a kezeit a teste mellett tartja kinyújtva. Ha megigazítom neki úgy, hogy esetleg ki tudja nyomni magát egyből visszarántja a teste mellé kinyújtva. :-(

Nagy gond ez?


2009. máj. 17. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 9 hetesen kezdte, de a babák nem olvassák az anatómiai könyveket:-) Ezt sose feledd! Minden baba más. Lehet a tied ezt nem tudja, de tud mást, amit "még nem kéne tudnia".

Kérdezd meg a dokit, védőnőt.

És egy jó öltet: vedd az öledbe, ülj le vele, dőlj hátra és beszélj hozzá. Ez ösztönözheti arra, hogy rád nézzen, így kiemelkedjen. De erőltetni semmit nem szabad!

2009. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet izomtónus gyengeség vagy fokozódás. ilyenkor dévény vagy neurológus,mert könnyen és gyorsan kitornáztatható,ha időben elkezditek
2009. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes a babám, az egyém sem csinálja, s hason fél percig ha elvan, nagyon ordít, így nem is teszem hasra.
2009. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahhh de jó, végre valaki! Azt hittem csak én vagyok ilyen szerencsétlen. Nálunk dettó ugyanez van sajnos. Én mostanában kezdem gyakorolni vele mert csak meg kéne tanulgatni lassan de annyira sír mint akit nyúznak. Jövő héten oltás megkérdezem a dokit, hogy baj-e.
2009. máj. 17. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez van, ugyan ezt tettem én is és a babám reakciój as az volt, ami a Te babádé. Rögtön maga mellé teszi vissza a kezecskéit, és sír. Mi is megyünk szerdán oltásra, én is megérdeklődöm. Estleg írd meg mit tanácsolt a doki, és egyeztetünk. Nekem sem marad meg hason, rögtön sír szegényem, így megmondom őszintén, hogy nem is nagypon erőltetem. A magamra fektetést is próbáltuk, az sem jön be. -(
2009. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, akkor majd visszanézek ide. :-)
2009. máj. 17. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én kincsem csinálja,de mi is kb.2 hete kezdtük,mert nem szeretett hason,most már megszerette.Néha tedd hasra,és beszélj hozzá.Nálunk ez bevált.
2009. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekem ennyi idős volt, nekem is utált hason lenni. Ordított és nem maradt. Azt hittem ő sem fogja, soha kitolni magát. Aztán egy nap láss csodát. Mióta pedig forog, inkább az egész napját hason töltené:))

Szóval ne izgulj, lesz ez máshogy is.

2009. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, remélem idővel megváltozik. Most volt itt a védőnő és azt mondta, hogy az a baj, hogy idegzsába a gyerekem. Hasratettünk és kb.15mp múlva semmit nem csinált csak annyira sírt, hogy már nem kapott levegőt. :-( Szerinte nincs semmi baja csak egyszerűen utálja, felidegesíti magát mert megfordulni próbál de az még nem sikerül mert pici hozzá ezért ordít.
2009. máj. 18. 12:20
 10/10 A kérdező kommentje:

Ja, és azért van a teste mellett kinyújtva a keze mert próbál fordulni. És tényleg...most, hogy mondta mindig csak a bal keze van kinyújtva és a másikkal meg nyomná át magát. De azt mondta, hogy az még odébb van és csak gyakorolgassunk tovább mert nem jó ha kimarad valami.

Szóval ezt tudtam meg ma.

2009. máj. 18. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!