Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne idegesítse...

Mit tegyek, hogy ne idegesítsem magam az anyósom miatt?

Figyelt kérdés

Próbálom magam nyugtatgatni, nem rá gondolni, de nem megy.

A 3 hónapos kislányom meg ordít szinte egész nap. Biztos, hogy emiatt.


2011. dec. 14. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Sz@rd le. Majd idővel változik minden.

Koncentrálj a lányodra, ez a lényeg. Ha idegeskedsz, akkor meg tejed nem lesz... megér neked ennyit?! Nem.. na látod!

2011. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én néha jól behúznék neki, utána meg .....inkább nem írom le, mert még kiszedik a moderátorok. Azt nem értem miért kell gallyravágni valakinek a saját gyereke életét. Nekem mióta csinálja a dolgait a férjem egyre kevésbé férfi a szememben. Sajnos.....
2011. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, átveszi a feszült idegállapotodat a kislányod. És amíg te magad meg nem nyugszol őt hiába is csitítod, mert a zaklatottság nem benne van, hanem benned. Bebugyolálod a kicsit, berakod a babakocsiba, felveszed a nagykabátot és mentek egy jó nagyot sétálni. Közben jó nagyokat, mélyeket lélegzel így elengeded a sérelmeidet. Szellőztesd ki magadból a negatív érzéseket. Hormonális változásokon mégy éppen keresztül és annyi mindennek nem lehet ilyenkor megfelelni, hagyd az egészet , ne emészd magad. Szeretgesd meg a tündéri kislányodat, anyósoddal meg ne törődj. Tudod azért van két fülünk: az egyiken be, a másikon ki.
2011. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit csinált az anyósod?
2011. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem szereti ha a szemébe mondja valaki az igazságot. Én megtettem, azóta én vagyok a sz.r szemét ember. A fiának (páromnak) is csak mondja, hogy én ilyen, meg olyan vagyok. Jó, ezen a párom csak nevet.

Mióta megszületett a kislányom semmit nem hozott neki.

Meg a vitába az én testvéremet is belekeveri. A hülye!

2011. dec. 14. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez annyira nehéz, de hidd el, nem vagy egyedül. Én a mai napig nem tudtam lesz@rni a dolgait, kislányom 9,5 hónapos. Egyre jobban érzi, hogy feszült vagyok. Én nem megyek át hozzájuk, a férjem viszi át a kislányunkat. De ez is olyan rosszul esik, hogy akkor el vagyok választva tőle. Pedig én is mehetnék, de nincs hozzá erőm. Valahogy nekem is túl kell rajtuk tenni magam. Mikor jön az idő, hogy lassan mennek át, egyre jobban ideges leszek, feszült vagyok. Szegény férjemmel veszekszek, ő meg azt se tudja miért. Babó üvölt... Nagyon nehéz... Nekem is ami a szívemen az a számon. Kiosztottam jó párszor. Ha átmennék minden érzés rám lenne írva.

Sajnos tanácsot nem tudok adni, tényleg nekünk kell ezeket a negatív érzéseket elengedni. Azzal, hogy szültünk egy gyereket, örökre az ő unokájuk lesz, ha tetszik ha nem :(

2011. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne idegesítsd magad, mert csak magadnak és a kislányodnak ártassz. Jó...könnyű mondani. Én is hasonló cipőben járok, mint Te. Nekünk is van egy 4 hós kislányunk, de amióta megszületett, anyós lett a legokosabb a világon, ő mindent jobban tud, mint az orvos vagy a védőnő és, ha a szakemberre hallgatok és nem rá (a sz.remberre) akkor én vagyok a legrosszabb meny, anyuka, feleség stb. Holnap lesz 1 hete, hogy borult nálunk is a bili, haragba kerültem vele, nem veszekedtünk, csak összegyűlt bennem a sok hülyesége és elpanaszoltam a férjemnek.

Hát igen...ezek az anyósok...le kell sz@rni őket magasról.

Ne stresszeld magad miatta, kerüld, ahogy csak bírod és örülj a kislányodnak. Én is ezt teszem :-).

2011. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én fel sem veszem. Az, hogy nekem azt nem mondta születésnapomon, hogy "fordulj fel!", nem érdekel.

Az már sért (a férjemet még jobban), hogy a kislányom (egyetlen unokája) születésnapján egy sms-t sem engedett meg, sőt, inkább elmentek egy ismerőshöz, mert már olyan régen látták az illetőt (ja, 2 hete!!!)!

De a biztosítékot az verte ki, amikor mikulás után 2 nappal felhív, hogy menjünk már el hozzájuk (jelzem busszal), mert adnának neki csomagot!

2011. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És a névnapján sem köszöntötte meg, mikor szóvá tettem annyit mondott, hogy így járt! Na de komolyan, értelmes ember mond ilyet?

Most lesz az ő névnapja, de én nem leszek olyan bunkó, mint ő, és civilizált ember módjára fogok viselkedni, és megköszöntjük a lányommal együtt.

2011. dec. 14. 16:43
 10/10 A kérdező kommentje:
Míg aludt a babám kidühöngtem magam a páromnak. Jobban vagyok! :)
2011. dec. 14. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!