Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos a kisfiam, csak...

1 hónapos a kisfiam, csak szopik. Vajon bele fogunk esni a hasfájásba mi is, vagy nem biztos? Mikortól jelenik meg a kólika? Vagy egyéb más hasfájás?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
nálunk 2 hetesen kezdődött, arra azt mondták, nagyon korai. és csak szopott. szerencsére hamar elmúlt. hét hetes korában
2010. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hasfájós lesz, ebből a szempontból mindegy, hogy anyatejes-e. Fájhat a hasa: édeskömény teától (hasfájásra adják), szoptatós teától, amit Te iszol, és bármi mástól is (amit eszel, iszol). A Viburcol egy homeós kúp, nagyon jó kólikára és majd fogzásra is. Ha jól emlékszem, egy hónapos kortól adható, de ebben nem vagyok egészen biztos. Reméljük, nem lesz hasfájós a picid!
2010. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 6 hetesen kezdődött, és 8 hetesen el is múlt. Nagyon megúsztuk, összesen kb. 10 nap volt durva, utána semmi.

ҝ

2010. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valóban, olyan 2-4 hetes kor körül jelentkezik náluk a hasfájás. Valóban, ez nem függ attól, hogy tápszeres vagy anyatejes, mert az emésztés során keletkezett gázok nem tudnak távozni a pocakból.

Remélhetőleg, ha eddig megúsztátok, akkor talán már nem is fog jelentkezni.

2010. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha már egy hónapos kezdhetsz megnyugodni, nem törvényszerű, hogy baja legyen. eteds sokszor kevés tejjel, mert ilyenkor szoktak "bezabálni" és utána bukni, meg levegőt nyelni, nálunk ez vált be, és nem is lett a második baba kólikás, az első szörnyen sokat kínlódott...
2010. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nallunk 4 hetesen kezdodott. Most 6 hetesek vagyunk es csak az infacol segitett/segit.
2010. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az első kisfiam szörnyen hasfájós volt,3 hónapos koráig.

Most a második kisfiunkat úgy etetem, hogy egy szopi közben gyakran büfiztetem. És szerencsére mindig távozik is a levegő és a pukizással sincs gondja. Remélem én is,hogy elkerül bennünket ez a szörnyűség.

2010. márc. 22. 15:25
 8/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az én 3,5 hónapos kislányom nem hasfájós, nem is volt az. Nem törvényszerű, hogy az legyen a baba. Remélem, másodszorra neked is ilyen szerencséd van :)
2010. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!