Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Huggies törlkendő és pelenka...

Huggies törlkendő és pelenka bevált?

Figyelt kérdés
Januárban szülök és a micimackós Huggies pelust néztem ki, meg a sheavajas Huggies törlőkendőt. Jók?
2011. dec. 15. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi csak a huggies pure törlőkendőt használjuk, abban nincs semmi káros anyag.

Pelus nekünk is ez volt az első fél évben, de akkor kipróbáltuk a Pampers-t és ég és föld. Azóta csak pampers és mivel a napokban érkezik a második babám, neki is azt vettem már.

2011. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem őket.Jobban is jártam volna, ha már az elejétől huggiest használtam volna.Mi kb 3-4 hós kora óta használjuk a pelust és nagyon szeretem.Annyi csak a baj vele, hogy elég keskeny elöl, így combosabb babáknak(mint amilyen az én lányom)hamarabb kell belőle méretet váltani, mert nem éri körbe a combjukat.Az én lányom 6 hósan kapta a 4-es pelust, ami8 kilótól van, pedig ő akkor még csak 6,75 kiló volt:)

De ettől eltekintve imádom, hogy hátul gumis a dereka, mert a pamperssel mindig kakis lett a háta, ezzel viszont soha!

Törlőkendőből én az aloe verásat használtam meg az uborkásat és szerintem nagyon jó.Nem túl kicsi, kellően nedves és vastag.Bár nálam legfőkébb az ár számít.

Egy időben használtam DM-es és Rossmannos saját márkásat is, és jó volt, aztán pamperst meg huggiest, utána már nem volt jó a saját márkás :)

Én javaslom, hogy születendő babádnak vegyél rögtön 2-es méretűt.Gazdaságosabb is mert 90 db van benne és a méretgondok miatt sem lőhetsz mellé.Amúgy nem sokkal kisebb az 1-es méret, de a 2-es sem fog lógni rajta:)

Gondolom 3 kiló csak meglesz az a kis bébi:)

Sok boldogságot és jó egészséget a babához!

Ja és kellemes ünnepeket!

Szintén januárban született (elsején) kiscsaj anyuja

2011. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt olvastam a huggies a vastagabb combú babáknak jó, mert a vékony combocskáknál kiengedi amit bent kellene tartania.

Nos az én lányom vastag combú, de nem vált be, a newbaby jó volt, de a többi már nem. A törlőkendők kifejezetten idegesítők voltak, mikor állandóan bent ragadtak a csomagban. Nekünk nem vált be.

Csak Pampers. Később lehet, hogy váltunk pelenkagyáros noname pelusra, de még pici (4 hónapos) addig marad a pampers.

2011. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 hónapos a lányom és ajándékba kaptunk egy csomag Huggies pelust, alig várom hogy elfogyjon:) Vastag, szinte mint a papír az érintése.....nekem a Pampers vált be, minden jót!
2011. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval.A kislányom 21 hónapos csak pamperst használunk,pelenkát is meg törlőkendőt is.Egyszer vettem 3-as Huggiest,szinte minden éjjel öltöztethettem át.De az egyik ismerősömnek fia van,ők is ugyanígy voltak.Huggies törlőkendőt is most vettem először mert volt hozzá kuponom,de hála isten már elfogyott.Nekem nem jött be,szakadt minden felé.A pampers törlőkendő jó rugalmas mint a pelenka.
2011. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én babóm 4,5 hónapos. Az első perctől kezdve Huggies pelust használunk, nagyon szeretjük. Baleset csak nagyon ritkán fordul elő. Popsitörlőből viszont a fehér DM-eset használjuk. Többször kaptunk Huggiest ajándékba, de sokszor bennemarad a zacsiban (tehát nem húzza ki magával a következő lapot). Ezen kívül az aloe verásnak meg az uborkásnak nagyon erős az illata (és nekem nem is annyira tetszik), de azért elhasználtuk. A sheavajastól meg kipirosodott és kipöttyösödött a popsija, úgyhogy most azzal takarítok, a bútorok szeretik. :-)
2011. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pelusukat nem próbáltam a kislányomnál. Egyszer volt leárazva popsitörlő, azt hiszem 2 csg volt egyben, megvettem, mert jó márka a Huggies, de alig vártam, hogy elfogyjon. Nekünk nem vált be. Más volt a tapintása, nedvessége, mint amit megszoktunk. Tesco sajátmárkás és utóbbi hónapokban pedig Pampers az amit használtunk/használunk.


De tudod, minden babánál és anyukánál más válik be, érdemes lesz többet is kipróbálnod. Persze ha elsőre tetszik a Huggies, akkor maradhatsz annál is!

2011. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja, és nekünk pl sem a Pampers, sem a Libero pelus nem vált be az újszülött babánknál, első 2-3 hónapban Tesco saját márkás sárga csomagolású pelust használtuk, akkor az volt a legjobb. Utána váltottunk Pampers-re, és azóta is csak azt használjuk.

Az újszülött Pampers&Libero pelusokat a védőnőhöz vittem el, hátha másnak beválik.

2011. dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem váltak be nekünk. Mi pamperst használunk.

Illetve... az újszülöttekre való huggies bio pamuttal nagyon jó volt, de a többit utáltuk.

csak pampers active baby-t használunk,ez nagyon bevált.

(11 hónapos kislányom van.)

2011. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én nagyon régóta a huggies zöld popstörlöt használom, árban is nagyon jó, és nekünk pont megfelel. Nekem bevált. Kezdetekben pampers pelust használtunk, nekünk nem vált be, álalndóan a háta közepéig kakis volt. Huggies, és Liberot vettem, nagyon sokáig. Mindekttőt szerettem(piros csomagos huggies nagyon rossz, csak a kék csomagos a jó szerintem), viszont most már nagyobb a fiam, és nincs kifolyó kaki(19 hónapos), és kaptam pampers pelust, és ez most nagyon tetszik, vékonyabb mint a Libero, és szerintem több pisi is bír(de lehet, hogy csak nekem más az érzés, mert vékonyabb pelus, és nem látom annyira ha pisi, mint a Liberonal, ezért tovább hagyom rajta:-)). Szerintem első időben hátul gumis pelust vegyél, mert az bent tartja a kakit:-). de te is ki fogod tapasztalni, nektek mi válik be, mert tényleg függ a baba alkatától.
2011. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!