Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiszivom babam orrat, ordit,...

Kiszivom babam orrat, ordit, visszagyul a trutyi az orraban, nem szivom ki belefullad. Mit tegyek? Hogy baratkoztassam meg vele, h ne feljen tolle?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 17:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Probaltam szajjal szivni porszivo helyett,ugyanugy sir,sot ordit,nem nyulhatok az orrahoz,nem engedi azt sem,h megtoroljem neki.Sebes nem lehet,reggel ota taknyos "csak".
2011. dec. 15. 17:44
 2/14 anonim ***** válasza:

a kor nálunk fontos.


ha már egy éves elmúlt, akkor szívesen utánoz mindent. én kiszívom a sajátomat, apa is az övét és akkor a fiunk is engedi. vagy a plüssök orrát kell előtte kiszívni. de sokszor az is segített, ha a kezébe adtam az orrszívót. Most 21 hónapos és szó szerint magának szívja ki az orrát. :)

2011. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1 eves elmult,hidd el mindent bevetettunk mar a ferjemmel,amint meglatja az orrszivot,ordit,szalad el :((
2011. dec. 15. 17:51
 4/14 A kérdező kommentje:
nem ertem...nem erzi,hogy ezaltal neki csak jobb lesz?
2011. dec. 15. 17:51
 5/14 anonim ***** válasza:
esetleg úgy, hogy csak a kezébe adod először, porszívó nélkül? talán ha játszana vele egy kicsit. összerakná, szétszedné?
2011. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem mukodik,ahogy eloveszem mar ordit,en meg mar kivagyok...:(((
2011. dec. 15. 17:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ti hogyan csináljátok, de amikor az én gyerekeim voltak megfázva, akkor orrszívó előtt Sterimar sóoldatos sprayvel befújtunk, ez feloldja a cuccot, majd az orrszívózás után gyerekeknek való orrscseppel v. orrsprayvel befújtunk, mert ez csökkenti a nyálkahártya irritációt, duzzanatot. Az orrzsívózás alatt szerintem "normális", ha ordít, de akkor is muszáj, amíg nem tudja kifújni az orrát. Már az is kellemetlen, hogy bedugnak egy izét az orrába. De ne aggódj, biztos, hogy nem fáj nekik, kipróbáltam magamon is :-)
2011. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A kézi orrszívót én is próbáltam, szerintem az nem ér semmit, azzal nem lehet normálisan kiszívni. És nekem is pont ugyanúgy utálták, mint a porszívósat.
2011. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2,5évesemnek is magyarázhatom, hogy jobb lesz, nem engedi, csak nagyon ritkán, de pl a nagy trutyidugó amikor megmozdul az neki """fáj""".

Mai napig gyerek feje a térdem között, ülök rajta orrspray(tengervizes) kicsi üvöltés, szívás, nasivin, szabadlábra helyezés. Ilyenkor próbálok én is szelektíven hallani, és nyugtatni magunkat, hogy pillanat kész is...

(az orrfújást elkezdte, azt hittem elmaradnak majd a hisztik takonykórnál, na az a dugó amikor elindul, azt nem fújja ki, mert """fáj""" ahogy kijön)

2011. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Orrcsepp, vagy tengervizes orrspray, és orrszívás. Sokkal hamarabb gyógyul így. Megszeretni pedig sosem fogja, ez egy szükséges rossz, amit el kell viselni.
2011. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!