Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiszivom babam orrat, ordit,...

Kiszivom babam orrat, ordit, visszagyul a trutyi az orraban, nem szivom ki belefullad. Mit tegyek? Hogy baratkoztassam meg vele, h ne feljen tolle?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 17:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

en egy szobaban elokeszitettem a dolgokat hogy ne lassa a keszulodest:), utanna vagy 2 szer megsuppintottuk egyutt a porszivot, erre nagy vigyorgas, aztan eggyutt mentunk kimosni a szivokat, kozben viccesen raztam az olemben


magam sem tudom hogy mitol de egyszer csak jobb lett, nem sirt csak huppogott, utanna mar aztsem, magatol fekszik neki,15 hos

2011. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Első pár alkalommal nálunk is a sírásé volt a főszerep.Aztán eszünkbe jutott hogy elővegyük a kedvenc játékait(ezek: ló,kutya,bari,plüssök) és nekik is "kiszívtuk" az orrát úgy hogy odaadtuk a manó kezébe,aztán mondtuk,hogy magadnak is szívd az orrod aztán a kutyusnak,és így tovább.Nálunk ez vált be.És ezután már nem is volt sírás! 19 hónapos a manónk
2011. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én csapnál állva forró víz alá tartom a kezem, és a felmelegedett, nedves ujjaimmal masszírozom a lányom orrát amíg ki nem jön a takony. Nem használunk orrszívót, mert levegőt sem vesz a lányunk egy idő után a sírástól. Már utánozza az orrfújást, így ő is rásegít az "orrmosásnál".
2011. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem írtam, 2 nap múlva 16 hós.
2011. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!