Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy barátkoztassam össze az...

Hogy barátkoztassam össze az orrszívó-porszívóval?

Figyelt kérdés
1éves elmúlt most használnánk először de nagyon fél tőle szinte remeg....mit tanácsoltok?van esetleg valami más módszer?
2009. máj. 22. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre nincs módszer! Ha fél tőle akkor is félni fog ha ... akár mit is csinálsz!

Az én fiam is félt tőle, de én fontosabbnak tartottam azt, hogy nyugodtan tudjon aludni kapjon levegőt!

Biztos nagyon fog sírni, de ha utána megvigasztalod és megölelgeted elfelejti majd.

Nálunk ez a történet így nézett ki! :-) Sok sikert!

2009. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is!! Muszáj akkor muszáj, pár pillanat sírás jobb, mint egy fülgyulladás, vagy bármi káros. Inkább lefogom és teszem a dolgom, utána megérti.
2009. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Ebből nagy barátság nem lesz. De mi egy idő után odadtuk a kezébe h játszon vele csak úgy. Aztán úgy játszott h beindítottuk aztán fogta a kezébe és meg az ő kezét és együtt dolgoztunk vele. Persze ez több hónap alatt.
2009. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár mi hamarabb kezdtük salnos a használatát,de a fiam is félt tőle,de mondtam neki hogy nem akarok neki rosszat és ezt muszáj,plusz amikor naon nem akarta akkkor ugy csináltam mintha magamnak is csinálnám és elhülyéskedtem és nevetett rajta aztán neki egy kicsit nekem egy kicsit csináltuk,szóval játékosan és mindig mondd neki miért kell és mit fogsz csinálni vele.Mostmár ő rakja az orrába ha beindítom.De ha ez se akkoris meg kell csinálni ahogy az előttem írók is írták,a fülgyuszi elkerülés miatt.
2009. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!