Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányo e hó 29-én tölti a 4...

Kislányo e hó 29-én tölti a 4 hónapot. Tápszeres baba (Milupa Pepti1-et eszik). Hasonló korú babák anyukái Nektek, hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés

Mennyit és hányszor eszik a baba?

Mennyit alszik egy nap(reggel mikor kel,este mikor fektetitek)?

Átalussza már az éjszakát?

A délután nektek is macerásabb?

Mivel tudjátok lefoglalni?


2009. máj. 17. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!lányom 4 hónapos múlt 1 hete.Milupa milumilt eszik.5*165ml.-t.Az éjszakát átalussza kb. 1 hónapos kora óta.Este 8.-körül fürdés,vacsi,böfi.Kiságyba hasra rakom és alszik.Reggel 7.-8. között kel.Kb.8,11,14,17 és 20.-órakor van evés.Két evés között általában bólint egy kicsit.Állandóan hasra fordul,és most mindent a szájába töm.A puha könyvet,a logó játékokat imádja.Most a nagy kedvenc a tv.távirányitó.Rengeteget mosolyog.Hirtelen ennyi jutott eszembe
2009. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.A kisfiam 1-én lessz 4 hós.Kb 5-6- szor eszik egy nap,kb 140-170 közt.Most kezdtem az almát adni neki,hát imádja,de még csak max 4-5 kanállal adok neki.Napközben többször alszik majdnem minden etetés után egy kicsit 30-40 percet,de van egy 2-3 óra hosszú alvásunk is.álatában délután.Este 7-kor fürdünk utánna vacsi,és reggel fél 6-kor kell.Ő még nem forog nem fordul hasra.:(Minden érdekli,ami mozog és szines,de legjobban azt szereti ha beszélnek hozzá,bohockodnak vele.Tegnapelőtt elkezdett hangossan kacagni azt hittem megzabálom!:)pedig csak azt kérdeztem tőle apa csúnya vagy szép?????Hát ezen aztán majdnem röhögögörcsöt kapott!:)Általában játszom vele,de most már a kiságyba is elvan vagy fél órákat,nézi a játékokat,fogja őket,szájába veszi,beszél nekik,kiabál velük:)Ő nem sirós baba.soha nem volt vele semmi,mégcsak nem is sirt egyszer se 2 percnél tovább,nyugodt baba.Ja és humanan ha 1 eszünk,most váltunk babyfitre.És a te babád?
2009. máj. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat.Irigyellek mind a kettőtöket,hogy a picik már átalusszák az éjszakát.A második válaszadót mégjobban,hogy ilyen nyugis a babája.Az én kislányom még 2x kel éjszaka enni,és nem mindíg könnyű visszaaltatni.

Az éjszakákkal együtt kb.7x eszünk még.A hozzátáplálást még nem kezdtem el mert ekcémás.

2009. máj. 18. 20:09
 4/4 A kérdező kommentje:
A délelőtt gyorsabban telik,a du.macerásabb.Napközben 2-3x alszik fél órákat,11 óra után a babakocsiba2-3 órát,de néha ha megébred vissz kell altatni úgy,hogy tologatom.Ő is vidám baba,egyre többet eljátszogat,de tud nagyon hisztis is lenni.
2009. máj. 18. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!