Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kóstoltatást kecskeméti...

A kóstoltatást kecskeméti bébiételekkel kezdtem, mert nem volt pl. szilva idény. De abban van cukor. Nagy bajt csináltam?

Figyelt kérdés
Ha ezután kb. 1 hetes cukros bébiételek után csak olyat adok neki, amit én készítek, akkor el fogja fogadni? Bár tanácstalan vagyok, mert hol vegyek ilyenkor őszit, vagy szilvát? Ezek az innen-onnan behozott mű érlelésű dolgok nem igazi gyümölcsök... de pl. szilvát és őszit csak kecskemétiben kapok, van olyan, amiben nincs cukor? Hol kapható?
2009. máj. 17. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tettél bajt! Ezek a bébiételek kifejezetten babáknak készültek, nyugodtan adhatod neki! Én is jobban szeretem magam készíteni a hamiját, de ami nem idény zöldség/gyümölcs, azt bizony bébiételben adom.

Üdv 6 hós kisfiú anyuja

2009. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
univer bébiételekben nincs hozzáadott cukor, bár azt hiszem nekik nincs szilvás...de alma-barackos van. Egyépként nem csináltál baj, ha a kecskemétit adtad.
2009. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
en is igy adtam, csak kesobb vettem eszre, hogy tartalmaznak cukrot. es a fiam imadja oket, meg most is (14 honapos) lecsuszik neki naponta 1-1. Nem hiszem, hogy artana, mas cukrosat amugy sem nagyon eszik (teat nem izesitem,edesseget nem eszik), a gyumolcsoket pedig frissen is nagyon szereti!
2009. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tettél bajt! Ne legyen emiatt lelkiismeretfurdalásod.

Azért mert párszor evett cukros cuccot a babád még nem hullanak ki a fogai, nem ment tönkre a bélrendszere.

A későbbiekben törekedj arra, hogy kevéssé cukros ételeket válassz neki!

A csak őszibarackos gyümidesszertek mind cukrosak, vegyél olyan, ami mással van kombinálva, pl univer alma-őszibarack nem tartalmaz hozzáadott cukrot, illetve a milupa fructapura szilva-alma sem! :)

2009. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!!! :) Máris jobban érzem magam!
2009. máj. 17. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!