Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket játszotok 15.16 hónapos...

Miket játszotok 15.16 hónapos babáitokkal?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
engem is érdeklene :D
2011. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Építőkockázok vagy poharazok, összerakom ő pedig szétszedi, bújocskázok, mesekönyveket nézünk. De nem egyszerű, mert gondol egyet és jobb buli kikapcsolni a tv-t, vagy nyomogatni a sütőt,a spánielemet halálra szekálni stb. Szerintem még mi is várunk kicsit a tartalmas játékra.
2011. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

16 hós a fiam. Idebenn nagyon szeret autózni, vonatozni (tescoban kapható favonat, sínekkel), habtapit rakosgatni, odakinn labdázni, homokozni (ehhez már kicsit hideg van, így hanyagoljuk), de nagy kedvvel segít az udvaron söprögetni, ő is kap egy seprűt és nagyon dolgozik. :-)

Szeret amúgy minden olyan játékot, ami birkózás, csiklandozás és hasonlók. :-)

2011. dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én 16 hónaposom egész nap rohangál a lakásban rengetegszer elesik ilyenkor sírás,nyugtatás és kezdi elölről.Egész nap összesen kb 1 órát ül egy helyben,ilyenkor matat 1-2 játékkal vagy ilyenkor le lehet vele ülni és én építek valamit,Ő lerombolja,néha Ő is egymásba tesz 1-2 építőkockát,de kb 5-10 percre köti le valami a figyelmét,aztán megunja és rohan tovább.Szeret bújócskázni,felmászni a hátamra és lovacskázni,csikizni engem én meg Őt.
2011. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Postal 1-2

GTA III, VC, SA

Sajna az IV nem fut el a gépen, pedig tetszett neki az előzetese.

2011. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves utolsó!Baromi nagy segítség voltál!

2011. dec. 16. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Örülök, hogy segítettem.

[link]

Itt meg tudod nézni a játékok gépigényét. Jó szórakozást% ;)

2011. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most lesz 17 hónapos karácsony után. Tornyot építünk, néha mondókázunk, éneklünk, fogócskázunk, bújócskázunk, legózunk (nagy építőkockával), olvasunk, csikizzük egymást (ő is szokott engem csikizni:D), megkérdem tőle, hogy hol van ez, hol van az, mit mond, mit csinál (amit már tud), próbálom új dolgokra tanítani.
2011. dec. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Airsoft fegyverrel lövöldöztünk. Nem volt nehéz lelőni, mert nem tudott elszaladni
2018. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!