Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tanítotok és hogy...

Miket tanítotok és hogy játszotok 14 hónapos babáitokkal? Miket tud már?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem totál béna vagyok az anyasághoz és azt sem tudom hogy foglaljam le a gyermekem.

Játékait csak dobálja, hiába kezdek viccesen olvasni neki, elmegy. Állathangoknál is csak elmegy.

Én vagyok a béna ennyire?


2011. márc. 9. 05:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelenleh, hogy hogyan lökje a hintát. A hintalovon már tudja, hogy kell de ez a hintás dolog még nem megy. Mi is vettünk neki egy pár képeskönyvet, de ha mesélek belőle az nem igazán érdekli. nekem 15 hós a kislányom, most kezdi el érdekelni a baba. Pár napja vele alszik el, ringatja a kezében, puszit ad neki.

Miket tud? Hát már szinte minden szót utánoz attól függően milyen nehéz. Kezd szavakat összerakni. Pl: miért apa? Tegnap meglepődtem, mert bementünk a városba és elkezdett lépcsőzni a falba kapaszkodva, bár lehet más gyereke ezt már vágja, de nálunk 1 db lépcső van a ház előtt égen földön és ez nekem új. Nagyon élvezte. Tornába kezdtem valamelyik nap és gondoltam viccesen bevonom őt is: nyújtózkodtunk felfelé, hogy ilyen nagyra fogok nőni pl. Nagyon élvezte azt is. Nem vagy béna, ez egy ilyen időszak, nekem sem igazán játszik a játékaival. Inkább érdekli a felmosóvíz, a frissen teregetett ruha lehúzgálása, az edényeim, a kapcsolók(tv,mosógép,mos.g). Viszont ahogy megjött a jóidő minden reggel mondja, hogy tátá és mutat kifelé. Nagyon élvezi a kinti rosszalkodást. Tanyán lakunk, sok sok állatunk van és imádja őket.

Szóval ne csüggedj. Ilyen időszak, ne eröltesd. Minden jót!

2011. márc. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

az én lányom is nagyon aktív, nehéz lekötni. viszont imádja ha állathangokat utánzunk ő is ismételgeti. nemrég tanultuk meg, hol a feje,szája,keze,füle szeme. ezek nagyon lekötötték. na meg a gyerekdalok. próbálja rugdosni a labdát,valamennyire ezzel is le tudom kötni.a könyv nekünk is kb 2 percig buli. :)

kitartás!!! ilyen korban vannak

2011. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok!

Állathangok se nagyon érdekli..rám néz mosolyog aztán elmegy. Testrészeit én is mondogatom neki, de az se köt le nagyon.labdázni szoktunk, meg kukucskálni!

2011. márc. 9. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!