Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 nap mennyi időt játszotok a...

1 nap mennyi időt játszotok a 10-11 hónapos babáitokkal?

Figyelt kérdés
Úgy is fogalmazhatnám, hogy mennyit játszik magában egy ennyi idős gyerek, és mennyire igényli, hogy ott üljetek vele.
2009. dec. 17. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia

Én azt mondanám,hogy fele-fele.van hogy el játszik egyedül,és jön megy pakol,beszél,mászik stb,de van amikor együtt játszunk,fogócskázunk,bújócskázunk,énekelünk,olvasunk,építünk,vagy hancúrozunk az ágyban.de ezt mindig az adott helyzet adja.

2009. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész délután már csak vele foglalkozom, délelőtt főzünk takarítok stb. Ebéd után sétálunk, utána lent vagyok vele a földön. -Inkább elvan egyedül, este ha fáradt, akkor bújós, akkor mondókázunk, könyvet nézegetünk stb.Ez kb. 1,5-2 óra között. Közben is beszélgetünk, hogy mi micsoda, miért van stb.
2009. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babámat jól elrontottam. Szinte egész nap igényli, hogy ott üljek vele...
2009. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A jatekaival nem is nagyon torodik szoval szinte soha nem jatszik el egyedul. Elvarja, hogy sokat foglalkozzak vele, es hogy jatszak vele sokat ugy hogy tenyleg fele fele.
2009. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém mikor hogy. Van amikor egész nap elvan és van amikor rajtam csüng reggeltől estig.
2009. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinte egy percet nincs el egyedül.Sir ha nem lát.Mikor alszik én akkor bcsinálom a dolgom,meg jobb napokon együtt.Perceket játszik egyedül a játékaival,sokat épitőzünk,guritjuk a kerekes játékokat,kipakolunk a szekrényből,labdázunk,mondokázunk,énekelünk,nézzük magunkat a tükörben,mesét nézünk,zenét hallgatunk,youtube-én vicces gyerekekt nézünk,imádja gyermek társait.Szóval én non-stop.
2009. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányom sincs el egyedül egyetlen percet sem,ráadásul nem is alszik napközben már egy hete,pont tegnap írtam ki egy kérdést ezzel kapcsolatban. Ha játszani szeretnék vele,megfordul és otthagy,viszont ha én kelek fel mellőle akkor sír és mászik utánam,kapaszkodik a nadrágomba. A játékok nem érdeklik, csip-csip csóka,lovaglás, egyéb fejlesztő játékok szintén nem. Nem tudom mi lehet,mert két héttel ezelőttig semmi gond nem volt, akár fél órát is elvolt valamivel ami a keze ügyébe került,ha nem voltam látótérben akkor is. Most meg katasztrófa minden napunk,csak sír,nyüszög egész nap,nem alszik...Tanácstalan vagyok. Amúgy egész nap foglalkozom vele,vagyis foglalkoznék vele ha érdekelné, de le se tojja :o)
2009. dec. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!