Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyán baba lánc kinek...

Irén24 kérdése:

Borostyán baba lánc kinek hogy vált be a babáknál?

Figyelt kérdés
jön a foga ,remélem jó lesz
2011. dec. 16. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált.
2011. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom beválik-e majd. 3 hetes kora óta a nyakában van. A hasfájós idöszakban tuti nem nyugtatta meg :(
2011. dec. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált! 6 fognál tartunk, és mindegyik úgy jött ki, hogy észre sem vettük :o)
2011. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:) Én meg nem használtam a lányomnál, akkor még nem volt. Minden foga szép nyugiban jött, semmi baja sem volt. Ha a nyaklánc rajta lett volna, most azt hinném, az tett csodát. Ki tudja...
2011. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Maximálisan bevált. Egy fogát sem "érezte" meg, beteg nem volt még sosem...(kop-kop-kop) Mert immunerősítő hatása is van. Most 15 hónapos.
2011. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem vált be! Amikor a nyakában volt, sokkal nyügisebb volt, mint nélküle! Az, hogy valaki megérzi, vagy nem, hogy jön a foga, nekem azt mondták, attól függ, mennyire erős a fogínye! Ha erős, nehezen szakítja át, megérzi a gyerek, ha gyenge a fogíny, akkor szinte észre sem veszi!
2011. dec. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk elvileg bevált, mert eddig 6 foga van a fiamnak, és egyiknél sem volt nyűgös.

Viszont a lányomnak (akinek már 20 foga van) nem volt ilyen lánca és ő sem volt egyszer sem nyűgös. :)

2011. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Este hadjam a nyaka'ba?ezt elfelejtettem ke'rdezni .koszo"no"m;)
2011. dec. 19. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi csak fürdésnél, és babaúszáson vesszük le. Amúgy éjjel-nappal rajta van!!!
2011. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!