Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól mosod napi kétszer a...

Mikortól mosod napi kétszer a gyereked fogát?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök hogy napi egyszer sikerül. :-)


Én csak este mosom nekik, 15 hós és 3 évesek. Reggel ők szokták mikor én fogat mosok, sorakoznak hogy ők is. De akkor én nem csinálhatom, csak ők maguknak. :-)

2011. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ovis koruk óta, tehát 3 éves koruktól.
2011. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt hiszem, rossz kategória, kisgyerekek inkább, csak nekem még babám van. :)

Csak kiváncsi vagyok. :)

2011. dec. 16. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

14 hósnak örülök, ha egyszer sikerül.

Másik gyerekem 3 éves, neki már elég régóta kétszer, de mondjuk 1 éve, előtte mindig csak este mostuk meg.

2011. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most lesz 1 éves, másfél hónapja mossuk a fogát este fürdés közben, kb. 2 hete meg reggel is megmosom Neki (6 foga van). Miután én vagy párom párszor megsikáltuk alul-felül, akkor odaadjuk az Ő kezébe is a fogkefét, hogy próbálkozzon, ilyenkor rágcsálja még egy kicsit. Nagyokat cuppog, ízlik Neki a saját kis fogkrémje. :)
2011. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!