Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 10 hós, négykézláb...

Mit adjak 10 hós, négykézláb közlekedő kisfiamra? A lakásban járólap van a legtöbb helyen, ezért a rövidnadrágot "hidegnek" találom. És a hosszú nadrág védi is egy kicsit a térdét, kint is bent is.

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj rá hosszút. Semmi baja nem lesz a járólaptól, és ha elindúl, sokkal különb folto k lesznek a térdén...
2010. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 1 nagyobb napozót adok 10hós fiamra.Az egy kicsit lejjebb ér a térdénél.Szerintem nem fog felfázni.

2010. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Halásznacit.

A 22 hós fiam épp valamelyik nap esett el a betonon. Persze rövid naci volt rajta. Bosszankodtam is, hogy miért nem a halásznaciját adtam rá, akkor egy kis folttal megúszta volna, igy a bőre is megsérült. Azóta, ha sétálni megyük, akkor a halásznacit adom rá. Az védi a térdecskéjét.

2010. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vékonyabb hosszúnadrágot adok rá. Nekünk is járólap van és vályogház,ami hűvösebb picit.Ja és 11 hónapos.
2010. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én harisnyát adok rá. Egyet értek veled, h a rövid nadrág hideg. Nekem is hideg, ha mellé ülök, ő meg folyton lennt van.
2010. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

8 hónapos a lányom. Ma csak ujjatlan body van rajta. A nappaliban szőnyeg van, de az előszobában, konyhában kő van. Így az előszobába szőnyeget és habtapit tettem le. Még így is izzad szegénykém, ha még nacit is ráadnék, meggyulladna. Igaz a térde már jó piros. :(

Amíg nem volt ez a kánikula, egy halásznacit adtam még Rá.


Ezt a kérdést én tettem fel amikor még ennnnyiiire nem volt meleg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!