Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik velem? Egyszerűen...

Mi történik velem? Egyszerűen nincs türelmem a lányomhoz.

Figyelt kérdés

Egyre jobban azt érzem,hogy csak nyűg.Nem tudok vele játszani.Egész nap egyedül vagyunk,és ő egész nap csak nyüszít.bármit csinálok vele.Az éjszakáink katasztrófák,Főleg olyenkor borulok ki.nagyon belefáradtam.hiányzik a régi életem,a pörgés,a munka.Nem tudom mit kellene tennem ahhoz hogy ez a helyzet megváltozzon.Szörnyű ezt még le írni is,de alig várom hogy álmos legyen,és aludjon.még szopizik napi 4 szer,de már azt sem szeretem.Nap közben nem tudok pihenni,pedig nagyon fáradt vagyok már.A férjem nem érti miért vagyok ilyen,és miért nem örülök annak hogy egész nap a lányommal vagyok,és csak el kell látnom.amikor itthon van a férjem,más a helyzet,akkor nem nyüszög annyit.A fogacskája már 3 hónapja nem tud kijönni,semmi sem enyhíti a fájdalmát.Gondolom ezért is viselkedik így.Komolyan már a WC-re sem tudok elmenni anélkül hogy ne visítana,mert merészeltem kilépni a szobából.

Volt más is ilyen helyzetben?Tudna valaki tanácsot adni,hogy hogyan lábalhatnék ki ebből a helyzetből.Vagy csak egyszerűen hogyan éljem túl...


2011. dec. 1. 16:13
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt elfejtettem leírni,hogy a pici lány 8 hónapos...
2011. dec. 1. 16:14
 2/19 anonim ***** válasza:

kitartást neked nekem is volt 3 kemény hónapom, én máig örülnék neki ha szopcsizna de sajnos nem teszi nem hogy négyszer egyszer se. adj neki játékot hallgassatok zenét, menyjetek barátnőzni.

pár órára add a nagyinak vagy párodnak, és sétálj egy nagyot.

2011. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Sajnos ez ilyen, én is ebben a cipőben járok annyi különbséggel, hogy az én fiam 15 hónapos. Igyál citromfű teát, szedj magne b6-ot ez csökkenti a felgyülemlett feszültséget. Mozduljatok ki sokat otthonról, járjatok társaságba. Nem tudom, mihez szoktattad a babád, de ha ahhoz, hogy mindig mellette vagy akkor erről jobb lenne leszoktatni, meg kell tanulnia egyedül is eljátszani. A fogzás nagyon megviseli őket, de próbálj meg arra gondolni, hogy ez csak átmenti állapot. Én is ebben a cipőben járok, már néha menekülnék itthonról, de aztán elgondolkodom rajta hogy nem tehetem meg és nem szeretném, ha a gyerekem egy idegbeteg mellett cseperedne.
2011. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Úr Isten, most akartam kiírni ugyan ezt a kérdést, szinte szóról szóra!!!!!!

Nem tudom, mi van velem. :(

Én akartam a gyereket, imádom nagyon, nem adnám oda senkinek semmi pénzért, de újabban állandóan nyűglődik, hisztizik. :( Minden nap hálát adok az égnek, hogy ő van nekem, de hiányzik valami az életemből. Sajnos nekem a párkapcsolatom sem olyan, amilyennek szerintem lennie kellene. Próbálom nem a gyereken levezetni, hisze nem tehet róla, de sokszor azon kapom magam, hogy már megint vele voltam türelmetlen. Nem akar egész nap enni, alig alszik valamit egész nap. :( Éjjel legalább 3x fenn van. A fogai nem jöttek még ki, lassan 5 hónapja kínlódik szegény vele. Állandóan fáradt vagyok és ideges. Tudom, ha a kapcsolatom a párommal rendeződne, akkor más lenne a helyzet a gyerek körül is. Egész nap egyedül vagyunk a babámmal. Egyedül sétálunk, mindenhová egyedül megyünk. Gyakorlatilag egész nap kettesben vagyunk.

Párom szerint minden rendben van. Ha ő itthon van, akkor sem könnyebb a helyzet, mert szinte semmiben nem segít. Este figyel a kislányra, amíg én lemegyek boltba, meg összedobom a vacsorát.

Reménykedem, hogy csak a szürke idő miatt jött ki rajtam ez az egész, mert nem szeretném, ha a kislányom sínylené meg.

Kitartás, mást nem tudok neked mondani sajnos. :(

2011. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást?:)Sajnos kimozdulni sem nagyon tudok vele,mert nem tűri meg magán a vastag ruhát.így a sétákat is szinte végig sírja.A "barátnők" eltűntek,amióta babázok.Vagy ha véletlenül meglátogatnak,akkor a gyerek miatt nem nagyon tudunk beszélgeti,így el is párolognak gyorsan.:(A szüleink nagyon messze élnek tőlünk,azt nagyon szeretem amikor meglátogatjuk őket,akkor valamennyire kikapcsolok.:)

A magne b jó ötlet,el is kezdem szedni...

Azért ha van még valakinek tanácsa szívesen fogadom:(

2011. dec. 1. 16:25
 6/19 anonim ***** válasza:
merre laksz?
2011. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Újpesten!És te?
2011. dec. 1. 16:29
 8/19 anonim ***** válasza:
Adony, elég messze töled de azért irattam ki veled hátha akad valaki aki arra lakik és baratkozna, keressél hátha van nálatok baba mama klb, dudolo ahol lehet ismerkedni és nem lennél egyedül, esetleg hivd fel a védőnőt és kérdezd meg hátha tud segiteni
2011. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen már én is gondolkoztam rajta,mármint a klubbon,de még nem jutottam el odáig hogy utána is nézzek...:)
2011. dec. 1. 16:49
 10/19 anonim ***** válasza:
jol teszed, hidd el neked is jobb lesz a picuridnak is :)
2011. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!