Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Abrick, Lego Duplo vagy Megablok?

Abrick, Lego Duplo vagy Megablok?

Figyelt kérdés
14 hónapos kisfiamnak szeretnék venni!De mmelyiket?
2011. dec. 18. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Lego Duplo-ból figurás szettet (rendőr+kutya, állatorvos+nyuszi, nagypapa+malac, állatkerti gondozó+kistigris) érdemes venni, építkezni még nem ebben a korban kezdenek általában.


Építkezéshez nagyon jó a MegaBloks, én ilyet vettem a lányomnak: [link] . Már szépen tud vele játszani, 1 évesen kapta, most 16 hónapos.


Lego Duplo szetteket 13 hónapos korától kap, nagyon szeret velük játszani.

2011. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lego, egyértelműen. Lehet hozzá kapni figurákat, kockákat, lehet vele építeni, szeperjátékokat játszani. Bár nem olcsó, de olyan játék ami törhetetlen, akár több generációt is kiszolgál. (nemsokára mi már azokat a lego készleteket vesszük elő, amivel anno tesómmal játszottunk gyerekkorunkban, és olyan mintha új lenne)
2011. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van Duplo,valóban nagyon szeretik.DE én nagyon drágállom,így most karácsonyra Abrickot rendeltem nekik,gondoltam megpróbálom(rendőrállomást és farmot),bár elég lutri,vki dicséri,vki szerint gagyi.Gyönyörű,hatalmas szettek vannak belőle,rengeteg féle,a képen nagyon jól mutatnak,remélem h nem faragunk be vele..
2011. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lego Duplo-nk van, több féle, nagyon szeretjük!
2011. dec. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!