Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért dörzsöli az orrát...

Miért dörzsöli az orrát folyton 2 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Ha hasra fektetem az ágyhoz, a vállamon a vállamhoz mindig dörzsöli a nóziját. Sőt, ha hanyatt nézelődik már keresi hogy hova tudná és zavarja is, hogy sokszor a kezével nem talál oda. Miért lehet? Nem náthás. Már vagy 2 hete csinálja. Tapasztaltatok ilyet?
2011. dec. 18. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor csinálja ezt ha álmos:)Akár alvás után is néha:)
2011. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már én is erre gondoltam, mert sajnos nagyon keveset alszik napközben, állandóan felébreszti a pocakja. Még egy pukira is felébred és nem tud simán visszaaludni...Van hogy huzamosabban csak egyszer alszik napközben 2 órát, aztán meg egész nap csak kínlódik, 10 percekre szenderedik el. Ennél azért több alvásra lenne szüksége egy 2 hónapos csecsemőnek szerintem...
2011. dec. 18. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát valóban ennél többet kellene aludnia egy két hónapos babának!

használtok valamit hasfájásra???

Pl:Gripe Water

Infacol

Köménymag tea

stb

2011. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom két hónapos korától 6 hónapos koráig 2-3x fél órát aludt.Ahogy eltelt 30 perc már ébren is volt.Mióta jobban pörög azóta alszik jobban.Nem ment a fejlődése kárára:)
2011. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem semmi ezek a picik ilyen kevés alvással is beérik! Viszont az éjszakát nekem is átalussza:-)
2011. dec. 20. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!