Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez csupán a fejlődésével jár...

Ez csupán a fejlődésével jár vagy esetleg ilyenkor fáj valamije, vagy nyugtalan?

Figyelt kérdés
Kislányom gyakran ha fáradt, vagy evés után most már elég erőteljesen fordulgat oldalra, csavarodik kifelé, kapkod a levegőben, ha odabújok hozzá és cicire teszem akkor is csak kapkod és markolja a cicimet, gyakran sírni kezd, elengedi valamint "kiköpi" a cicit és ismét sírni kezd. Nagyon erős és kiegyensúlyozott kisbaba, most kezdett el a tegnapi nap folyamán egyik oldaláról a másikra fordulni, eddig csak a fejét emelte. De ma egész délután mániákusan fordult volna át a másik oldalára és nyűgösködött. Valamint ha épp nem eszik, a kis öklét tömi befelé a szájába. :) Nagyon mohó baba! :) Sok időbe telt mire megnyugtattam és elaludt. Néha félek, hogy idegességre utalnak ezek, de ez ellen szól, hogy nyugodt baba, egész éjszaka alszik, mosolygós, egészséges kislány. Nem hasfájós, nem sírós ... Mit gondoltok? Ki tapasztalt hasonlót?
2011. dec. 18. 22:59
 1/2 A kérdező kommentje:
3 hónapos a Tündérkém egyébként. :)
2011. dec. 18. 23:00
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4 hónapos és már néhány hete ugyanezt csinálja. Bár ő még nem forog de azt tanulgatja egész nap, hogy hogyan kell kivenni és (eldobás helyett) visszarakni a cumit a szájába. Egyébként szóról-szóra ugyanazt csinálja mint a kislányod de, hogy miért azt sajnos én sem tudom...
2011. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!